10 خودرو هوشمند و برتر بازار چین در سال 2022
پیشتازی چینی ها منتشر شده در ۰۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰
نیو ET7

موسسه جی دی پاور با همکاری دانشگاهی در چین، فهرست 10 خودروی برتر و هوشمند بازار چین را منتشر کرده است.

به گزارش خودروم، نتایج تحقیقات موسسه جی دی پاور و دانشگاه تونجیه چین نشان می‌دهد که در سال 2025 احتمالاً نزدیک به 83 درصد از کل وسایل نقلیه فروخته شده در بازار خودروی چین، محصولات هوشمند هستند.

براساس گزارش منتشر شده این موسسه در هفته گذشته، کابین خودروهای هوشمند در سال‌های آینده به سومین فضای زندگی برای مالکان خودروها تبدیل خواهد شد.

رئیس جی دی پاور چین، سو جون، می‌گوید که صنعت خودروسازی چین به لطف برتری دیجیتالی خود در حال نفوذ بیشتر در سطح جهانی است.

این موسسه ضمن انتشار گزارش و پیش بینی‌های یادشده فهرستی از 10 مدل برتر و هوشمند خودروهای موجود در بازار چین را از میان 60 خودروی مختلف در سال 2022 اعلام کرد که 7 مورد از آنها محصولاتی چینی هستند.

برندگان بهترین خودروهای هوشمند بازار چین مدل‌های IM L7، سایک فولکس واگن ID.6 X، هایفای X، اکسپنگ G9، نیو ET7، گک ترامچی M8، آیتو M5، کادیلاک Lyriq، اتو L9 و تسلا مدل Y هستند.

در این گزارش آمده است که ویژگی‌های سرگرمی اطلاعاتی برجسته وسایل نقلیه هوشمند به لطف ترکیب بلندگوها و چراغ‌های محیطی تجربه رانندگی و مسافرت را موسیقی و فیلم لذت بخش کرده است.

فرمان صوتی از دیگر ویژگی‌های برجسته وسایل نقلیه هوشمند بوده و جی دی پاور می‌گوید که 10 مدل برتر یادشده قادر به درک 87 درصد دستورات شفاهی هستند که این میزان 6 درصد بالاتر از میانگین جهانی صنعت خودروسازی است.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.