نسخه ویژه میتسوبیشی تریتون معرفی شد
فقط 400 دستگاه منتشر شده در ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰
نسخه ویژه میتسوبیشی تریتون L200

نسخه ویژه میتسوبیشی تریتون معرفی شد و از این خودرو با تزئینات قرمز و خاکستری و قفل دیفرانسیل عقب تنها 400 دستگاه به تولید خواهد رسید.

به گزارش خودروم، کمپانی میتسوبیشی به تازگی نسخه ویژه تریتون L200 را معرفی کرده است. نسخه ویژه این پیکاپ اقتصادی تنها با تعداد محدود 400 دستگاه به تولید خواهد رسید.

انتظار می‌رود که نسخه ویژه تریتون L200 در ماه دسامبر وارد بازار جهانی شده و مشتریان می‌توانند از سیستم چهار چرخ متحرک به همراه قفل دیفرانسیل عقب میتسوبیشی برای عبور از مسیرهای ناهموار استفاده کنند.

نسخه ویژه میتسوبیشی تریتون L200

از رنگ‌های قرمز و خاکستری برای تزئین درب موتور جلو و درب عقب استفاده شده و در عین حال می‌توان تزئینات قرمز رنگ دیگری را در جلو و کناره‌های بدنه این خودرو دید.

نسخه ویژه میتسوبیشی تریتون L200

این خودروی جدید فاصله زیادی نسبت به سطح زمین دارد و به نظر می‌رسد که میتسوبیشی تریتون L200 برای عبور از مسیرهای ناهموار و بی‌راهنوری مناسب خواهد بود.

نسخه ویژه میتسوبیشی تریتون L200

قیمت تریم اولیه نسخه ویژه میتسوبیشی تریتون در کشور استرالیا 30740 دلار استرالیایی خواهد بود. این قیمت‌گذاری برای این خودرو بسیار مناسب و فریبنده به نظر رسیده و باید گفت که از حالا نظر خیلی‌ها را به خود جلب کرده است.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.