تصاویر نیسان سیلفی 2023 منتشر شد
بروزرسانی ظاهری! منتشر شده در ۲۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰
تصاویر نیسان سیلفی 2023

وزارت صنعت و فناوری چین به تازگی تصاویر نیسان سیلفی 2023 را منتشر کرد. این خودرو از نظر ظاهری تفاوت‌هایی با نسخه قبلی خود دارد.

به گزارش خودروم، تصاویر نیسان سیلفی 2023 منتشر شد. این خودرو را باید یک فیس‌لیفت میانی دانست که از نظر ظاهری، این خودرو را نسبت به نمونه قبلی کاملاً متفاوت کرده است. براساس اطلاعات وزارت صنعت و فناوری چین، ظاهر نسخه e-POWER نیسان سیلفی جدید هم نسبت به نمونه احتراقی متفاوت خواهد بود.

تصاویر نیسان سیلفی 2023 چهره‌ای جدید و جوان‌تر را به ما نشان می‌دهد. طراحی V شکل خانواده نیسان در پیشانی این خودرو حفظ شده و دور آن شاهد خطوطی کرومی برای کوچک نشان دادن ظاهر جلوی سیلفی و همچنین استفاده از خطوط کرومی افقی در جلوپنجره هستیم. مدل e-POWER طراحی اغراق‌آمیزتری دارد و در جلو از تزئینات کرومی بیشتری نسبت به نسخه احتراقی استفاده می‌کند.

تصاویر نیسان سیلفی 2023

طراحی قسمت عقب تغییر قابل توجهی ندارد؛ اما روی سپر از تزئینات کرومی برای دیفیوزر و اشکال دایره‌ای شکل آن استفاده شده است. از نظر ابعاد نیز این خودرو در طول، عرض و ارتفاع به ترتیب 4,652، 1,815 و 1,450 میلی‌متر اندازه دارد و فاصله بین دو محور آن با ابعاد 2,171 میلی‌متری کمی بیشتر از نسخه قدیمی است.

از نظر مشخصات فنی، پیشرانه در نسخه احتراقی تغییری نکرده و همچنان از موتور 1,6 لیتری با قدرت اسب بخار و گشتاور 159 نیوتن‌متر استفاده می‌شود. در نسخه e-POWER از موتور 1,2 لیتری با قدرت اسب بخار استفاده شده و انرژی مورد نیاز آن توسط باتری لیتیومی سه تایی ساخت شرکت Xinwangda تامین خواهد شد. مصرف سوخت نیسان سیلفی 2023 در مدل‌های مختلف به ازای پیمایش 100 کیلومتر 4,54 و 4,36 لیتر است.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.