اس دبلیو ام تایگر وارد بازار چین شد
منتشر شده در ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰
SWM Tiger 2022 / اس دبیلو ام تایگر

خودروی شاسی‌بلند سایز متوسط اس دبیلو ام تایگر (SWM Tiger) با موتور 1,5 لیتری و قدرت 116 اسب بخار وارد بازار چین شد و مشتریان می توانند آن را با شش رنگ مختلف سفارش دهند.

به گزارش خودروم، برند اس دبلیو ام (SWM) خودروی شاسی‌بلند و سایز متوسط جدید تایگر (Tiger) را در بازار چین عرضه کرد. برای ساخت این خودرو برای اولین بار از پلتفرمی متفاوت و مناسب برای ساخت خودروهای پاک استفاده شده و در آینده نزدیک نسخه هیبریدی آن در کنار نسخه احتراقی به فروش خواهد رسید.

از نظر ظاهری، اس دبلیو ام تایگر دارای طراحی خشنی بوده و جلو پنجره چند ضلعی پرخاشگری دارد. لوگوی بزرگ SWM در مرکز جلو پنجره قرار گرفته و به خوبی می‌توان فهمید که ما با خودرویی جدید روبرو هستیم. اس دبلیو ام تایگر با شش رنگ مشکی، سفید یخچالی، سبز تیره، نارنجی، طلایی و آبی قابل سفارش خواهد بود.

SWM Tiger 2022 / اس دبیلو ام تایگر نمای عقب

این خودرو در عقب، شمایلی مربع شکل دارد و چراغ‌های این قسمت به شکل عمودی قرار گرفته و با نواری مشکی رنگ به یکدیگر متصل شده‌اند. از نظر ابعاد اس دبیلو ام تایگر در طول، عرض و ارتفاع به ترتیب 4,605، 1,815 و 1,810 میلی‌متر اندازه داشته و فاصله بین دو محور آن نیز 2,780 میلی‌متر است. در داخل 7 صندلی با چینش 2+2+3 قرار دارد.

SWM Tiger 2022 / اس دبیلو ام تایگر داشبورد

برای طراحی محیط کابین از سبک‌های جدید استفاده شده و در مجموع فضای داخلی اس دبیلو ام تایگر بسیار مناسب به نظر می‌رسد. فرمان سه پره بوده و از عناصر قرمز رنگ برای تزئین محیط کابین و خروجی‌های تهویه مطبوعی استفاده شده و حس اسپرت بودن به سرنشینان می‌دهد.

از نظر پیشرانه، خودروی اس دبلیو ام تایگر از موتوری 1,5 لیتری با قدرت 116 اسب بخار استفاده می‌کند. میزان مصرف سوخت ترکیبی این خودرو براساس داده‌های وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین، 6,90 لیتر با هر 100 کیلومتر پیمایش است.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.