تصاویر جاسوسی نیو EC7، شاسی بلند کوپه الکتریکی جدید
خواهر ES7 منتشر شده در ۰۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۰
تصاویر جاسوسی نیو EC7

رسانه‌های چینی تصاویر جاسوسی نیو EC7 را منتشر کردند.

به گزارش خودروم، به تازگی تصاویر جاسوسی نیو EC7 در چین منتشر شده و با توجه به آنها باید گفت که زمان عرضه یک خودروی جدید چینی دیگر بسیار نزدیک است.

نیو EC7 یک شاسی بلند کوپه کاملاً الکتریکی جدید بوده و دارای طراحی اسپرت و یک اسپویلر عقب است. نیو این خودرو را احتمالاً در اواسط سال آینده وارد بازار چین خواهد کرد.

تصاویر جاسوسی نیو EC7

سرعت رشد نیو به شکل شگفت‌انگیزی بالا بوده و نیو EC7 هفتمین خودروی جدید این کمپانی خواهد بود. در حال حاضر هیچ کدام از خودروسازان جدید چینی، همچون برند نیو قادر به گسترش خطوط تولید خود نیستند. اما آیا محصول جدید نیو خودرویی ایده‌آل است؟ در این رابطه ما کاملاً مطمئن نیستیم؛ چون بعضی از خودروهای این برند از نظر ابعاد و طراحی بسیار شبیه به یکدیگر هستند و احتمالاً برای اینکه سهمی از بازار خودروسازان دیگر را کسب کنند؛ باید یکدیگر را کنار بزنند.

سطح خودروی نیو EC7 بالاتر از EC6 است. نیو EC6 هم یک شاسی بلند کوپه بوده و ارتباط نزدیکی با نیو ES7 دارد. خودروی EC7 شاید نسخه کوپه شاسی بلند ES7 باشد که اخیراً وارد بازار شده است.

تصاویر جاسوسی نیو EC7

نیو EC7 همانند ES7 براساس پلتفرم NT2.0 ساخته شده و به جدیدترین فناوری رانندگی خودکار نیو موسوم به NAD مجهز شده است. باتری و پیشرانه EC7 هم احتمالاً با ES7 برابر بوده و در این خودرو از دو موتور الکتریکی با قدرت 620 اسب بخار و 850 نیوتن‌متر گشتاور همراه با باتری 75 یا 100 کیلووات ساعتی با بُرد 485 یا 620 کیلومتر استفاده می‌شود. نیو هنوز هم روی نسخه 150 کیلووات ساعتی ES7 کار می‌کند و در صورت تکمیل این پروژه قطعاً EC7 هم از باتری‌های مزبور پشتیبانی خواهد کرد.

در قسمت عقب یک اسپویلر بازشو، چراغ‌های معمولی نیو و برچسب هشدار خودروی الکتریکی را م‌ توان دید. به نظر می‌رسد که فضای داخلی هم تا حد زیادی مشابه با ES7 باشد و این خودرو از صفحه نمایش لمسی 12,8 اینچی و دستیار دیجیتالی Nomi استفاده کند.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.