تصاویر جاسوسی نسخه جدید چانگان یونی تی منتشر شد
منتشر شده در ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۰
تصویر جاسوسی نسل جدید چانگان یونی تی

به تازگی تصاویر جاسوسی از نسخه جدید چانگان یونی تی(Changan UNI-T) منتشر شده و ما شاهد تغییر جزئی جلوی خودرو و افزودن نمایشگر دوگانه به درون کابین هستیم.

به گزارش خودروم، چانگان یونی تی بزودی توسط شرکت سایپا در ایران عرضه خواهد شد. اکنون فعالان بازار خودروی ایران در رابطه با چانگان یونی تی(Changan UNI-T) و احتمال موفقیت آن در بازار ایران صحبت کرده و قیمت‌های مختلفی برای این خودروی چینی متصور می‌شوند. اما همزمان با صحبت‌هایی که پیرامون محصول خاص کمپانی چانگان مطرح می‌شود؛ تصاویر جاسوسی نسخه جدید آن منتشر شده و ما به آنها نگاهی می‌اندازیم.

تصاویر پیش روی شما از نسخه جدید و آزمایشی چانگان یونی تی چند روز پیش منتشر شده و به طور مشخص ما شاهد تغییراتی در ظاهر و کابین این خودرو هستیم. البته با توجه به تصویر جاسوسی نمای جلوی این خودروی جدید، بسیار بعد به نظر می‌رسد که چانگان از طراحی جدیدی برای این خودرو استفاده کند؛ اما پوشش استتاری سنگین این قسمت قطعاً نشان دهنده تغییر شمایل پیشانی یونی تی است. با این وجود به طور قطع طراحی جلوی یونی تی مطابق با نمونه‌های موجود بوده و شاید تنها فیس لیفتی جزئی را شاهد باشیم.

تصویر جاسوسی نسل جدید چانگان یونی تی

طراحی قسمت عقب چانگان یونی تی تغییر قابل توجهی نکرده و هنوز هم از چراغ‌های متصل در این قسمت استفاده می‌شود. سایر اجزاء نیز تغییری نداشته و از همان ساختار و خطوط پیشین برخوردار است. زاویه تصویر جاسوسی منتشر شده از عقب نسخه جدید چانگان یونی تی به گونه‌ای است که ما فقط دو خروجی اگزوز می‌بینیم و شاید در نسخه جدید شاهد چهار لوله خروجی اگزوز در دو طرف سپر نباشیم؛ اما بعید است که این اتفاق بیافتد و چانگان چهره مناسب قسمت عقب را مخدوش کند.

تصویر جاسوسی نسل جدید چانگان یونی تی

خوشبختانه تصویری از کابین نسخه جدید این خودرو منتشر شده و با توجه به آن باید گفت که چیدمان داشبورد و کنسول مرکزی این خودرو تغییرات قابل توجهی داشته و از صفحه نمایشی بزرگ و دوگانه استفاده شده است. با این وجود چیدمان کنسول میانی همچنان مانند گذشته بوده و تغییری نسبت به نسخه فعلی ندارد. علاوه بر این به خوبی می‌توان استفاده از دوخت نارنجی رنگ را در محیط داخلی یونی تی دید و به نظر می‌آید که نسخه جدید بیشتر جوانان را هدف گرفته است.

از نظر پیشرانه ما انتظار داریم که نسخه جدید محصول چانگان، همچنان از موتور و مشخصات فنی سابق برخوردار بوده و در نسخه‌های 2 و 1,5 لیتری توربوشارژ به فروش برسد.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.