تصاویر جاسوسی چری T26، شاسی‌بلند مرموز چینی‌ها
شاسی‌بلند بزرگ چری در راه است منتشر شده در ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۶
تصاویر جاسوسی چری T26

تصاویر جاسوسی چری T26 منتشر شد و این پروژه مرموز و ناشناخته بزودی به عنوان شاسی‌بلند بزرگ معرفی می‌شود.

به گزارش خودروم، به تازگی تصاویر جاسوسی چری T26، به عنوان یکی پروژه‌ و شاسی‌بلندی جدید و مرموز چینی توسط کمپانی چری منتشر شده است. این خودرو ابعادی متوسط دارد و طراحی بیرونی آن کاملاً جدید و متفاوت است. قیمت این خودرو هنوز مشخص نیست؛ اما احتمالاً بیش از 28 هزار دلار قیمت دارد.

از نظر ظاهری و علی‌رغم پوشش استتاری سنگین چری T26، می‌توان فهمید که این خودرو بدنه‌ای بزرگ دارد و عرض آن حدود 2 متر است. جلوپنجره هم به شکل آبشاری طراحی شده و طول بدنه  این خودرو بیش از 4,8 متر خواهد بود.

تصاویر جاسوسی چری T26

باید توجه داشت که طول شاسی‌بلند سایر متوسط تیگو 8 حدود 4,700 میلی‌متر است و تصاویر جاسوسی چری T26 نشان می‌دهد که این خودرو در سطح بالاتری نسبت به خانواده تیگو 8 قرار دارد. با توجه به تصاویر جاسوسی، انتظار داریم که در خودروی جدید چری از رینگ‌های جدیدی استفاده شود.

تصاویر جاسوسی چری T26

علاوه بر این، به خوبی می‌توان دستگیره‌های در مخفی برای افزایش آیرودینامیک خودرو را دید و حتماً شاسی‌بلند جدید چری از این ویژگی استفاده خواهد کرد. چیز زیادی درباره عقب این خودرو نمی‌توان گفت؛ اما چراغ‌های این بخش از نوع متصل و محبوب خودروسازان چینی بوده و جلوه بصری خوبی دارند.

تصاویر جاسوسی چری T26

با توجه به تصاویر جاسوسی چری T26، در داخل کابین شاهد استفاده از دو صفحه نمایش هستیم و خروجی‌های تهویه مطبوع هوای موجود در زیر صفحه نمایش مرکزی ظاهر بسیار خوبی دارند.

تصاویر جاسوسی چری T26

کنسول میانی بسیار جادار به نظر رسیده و احتمالاً فضاهای مناسبی برای ذخیره سازی اشیاء گوناگون دارد. البته در این خودرو راحتی سرنشینان در ردیف عقب و ظرفیت حمل بار مورد توجه بوده و انتظار می‌رود که به آپشن‌های مختلفی جهت راحتی سرنشینان مجهز باشد.

تصاویر جاسوسی چری T26

از نظر فنی انتظار داریم که این خودرو به موتور 2 لیتری توربو Kunpeng چری مجهز شود. این موتور هم اکنون روی تیگ 8 نصب است و حداکثر قدرت آن 250 اسب بخار بوده و بیشینه گشتاور آن نیز 390 نیوتن‌متر است. البته این‌ها تماماً حس و گمان بوده و ما دقیقاً نمی‌دانیم که چری چه نقشه‌هایی در ذهن دارد. حتی نام شاسی‌بلند جدید چری هنوز به درستی مشخص نیست و این کمپانی از T26 برای نامگذاری موقت پروژه جدید خود استفاده می‌کند.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.