تصاویر جاسوسی شاسی‌بلند بزرگ و آفرودی بی وای دی
بی نام و مرموز منتشر شده در ۰۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۰
تصاویر جاسوسی شاسی‌بلند بزرگ و مرموز بی وای دی

رسانه‌های چینی تصاویر جاسوسی جدیدی از شاسی‌بلند بزرگ و آفرودی بی وای دی منتشر کردند.

به گزارش خودروم، رسانه‌های چینی تصاویر جاسوسی شاسی‌بلندی بزرگ و مرموزی را منتشر کرده‌اند. به گفته منابع خبری این خودرو محصول آینده برند بی وای دی بوده و ظاهراً با بهره‌گیری از یک شاسی قدیمی ساخته شده است.

بسیاری از خودروسازان چینی در حال حاضر مشغول تولید خودروهای آفرودی هستند و به نظر می‌آید که استقبال فزاینده مصرف‌کنندگان جوان و ثروتمندان چینی در شهرهای بزرگ از این خودروها به منظور گذراندن تعطیلات آخر هفته در کوهستان و…، بی وای دی را مجبور به ساخت چنین خودرویی کرده است.

تصاویر جاسوسی شاسی‌بلند بزرگ و مرموز بی وای دی

تصاویر جاسوسی شاسی‌بلند جدید بی وای دی نشان می‌دهد که این خودرو ساختاری جعبه مانند دارد و فاصله آن نسبت به سطح زمین زیاد است. ستون‌ها ضخامت قابل توجهی دارند و گلگیرها عریض بوده و لاستیک زاپاس در بیرون خودرو نصب شده است.

نام تجاری شاسی‌بلند جدید بی وای دی هنوز مشخص نیست و به همین خاطر بحث پیرامون این موضع بسیار است. به گفته برخی این خودرو گران قیمت‌ترین خودروی تولیدی این کمپانی چینی خواهد بود و به همین خاطر با برند بی وای دی ساخته می‌شود. اما برخی دیگر از یک برند جدید و زیر مجموعه به نام ژینگجی یا استاری اسکای صحبت می‌کنند. علاوه بر این شاید بی وای دی پس از سری Ocean و Warship از سری سوم محصولات خود با رونمایی از خودروی مزبور پرده‌برداری کند. در هر حال بی وای دی هنوز تصمیم جدی نگرفته و احتمال تغییر نظر این برند بسیار زیاد است. پس باید منتظر بود و نحوه برندسازی و جایگاه این خودرو در میان محصولات بی وای دی را دید.

تصاویر جاسوسی شاسی‌بلند بزرگ و مرموز بی وای دی

پیش از این هم تصاویر جاسوسی کابین این خودروی بزرگ منتشر شده بود و هیچ شباهتی میان طراحی این بخش با کابین خودروهای موجود بی وای دی در بازار دیده نمی‌شود. طراحی این بخش کاملاً متفاوت بوده و از صفحه نمایشی بزرگ به عنوان صفحه کیلومتر، یک صفحه نمایش بزرگ مرکزی و سه دریچه هوا در بالای آن استفاده شده است. به نظر می‌رسد که یک صفحه نمایش هم در سمت راست داشبورد وجود دارد.

تصاویر جاسوسی شاسی‌بلند بزرگ و مرموز بی وای دی

این خودرو احتمالاً دو نسخه الکتریکی و پلاگین هیبریدی با حداکثر قدرت 650 اسب بخار داشته و تمامی نسخه‌های آن چهار چرخ متحرک هستند. نسخه‌های گران قیمت دارای فرمان 4 چرخ و پشتیبانی از حالت خرچنگ برای مانور پذیری بیشتر در هنگام آفرود هستند. این خودرو گران‌ترین محصول بی وای دی بوده و احتمالاً قیمت آن بیش از 111 هزار دلار است.

این خودرو نسخه‌های 5 و 7 نفره دارد و احتمالاً در نمایشگاه خودروی گوانگژو رونمایی می‌شود. نسخه تولیدی شاسی‌بلند بزرگ بی وای دی در سه ماهه دوم سال 2023 وارد بازار چین خواهد شد.

 

نام

نام شاسی بلند بزرگ و جدید بی وای دی هنوز مشخص نیست و گمانه‌زنی‌ها در این رابطه بسیار است.

قیمت و زمان عرضه

به گفته برخی منابع خبری، این خودرو گران‌ترین محصول بی وای دی با قیمتی بیش از 111 هزار دلار است و در سه ماهه دوم سال 2023 وارد بازار چین می‌شود.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.