اشکودا از بازار چین می رود
به خاطر رقابت شدید! منتشر شده در ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰
اشکودا

خودروسازی اشکودا به عنوان یکی از زیر مجموعه‌های گروه خودروسازی فولکس واگن مشغول بررسی سناریوهای مختلف برای خروج از بازار چین است.

به گزارش خودروم، مدیرعامل شرکت خودروسازی اشکودا به عنوان یکی از زیر مجموعه‌‌های گروه فولکس واگن اعلام کرد که این شرکت در حال بررسی خروج از بازار چین بوده و تصمیم نهایی در این رابطه را در سال آینده خواهد گرفت.

به گفته کلاوس زلمر رقابت در بازار چین بسیار شدید بوده و به همین خاطر آنها باید با هم فکری شرکای سرمایه‌گذار خود در چین، مسیرهای مرتبط به چگونگی ادامه همکاری را بررسی کنند. به گفته او اگر اشکودا انرژی خود را متمرکز نگاه دارد؛ ارزش آن را خواهد داشت که همه سناریوها را بررسی کرده و سپس تصمیم بگیرد.

مدیر اجرایی اشکودا می‌گوید که این شرکت می‌تواند به جای تولید خودرو در چین، فقط به فروش محصولات خود در این کشور فکر کند. به گفته او برند اشکودا فعلاً می‌خواهد بیشتر در هند متمرکز باشد.

در همین رابطه گروه فولکس واگن با صدور اطلاعیه‌ای بررسی مداوم شرایط برندهای زیر مجموعه خود در بازارهای بین‌المللی و انطباق آنها با تحولات داخلی کشورهای مختلف را یک رویه کاری عادی توصیف کرده است.

به گفته فولکس واگن تاکنون هیچ تصمیمی در مورد اصلاح احتمالی استراتژی‌های این شرکت گرفته نشده است.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.