رندرهای تویوتا سنچوری شاسی بلند منتشر شد
رقیب کولینان منتشر شده در ۰۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۰
تویوتا سنچوری شاسی بلند

رسانه‌های ژاپنی به تازگی تصاویری از رندرهای نسخه شاسی بلند تویوتا سنچوری را منتشر کرده‌اند. به گفته منابع این خودرو در سال 2023 معرفی خواهد شد.

به گزارش خودروم، اخیراً تعدادی از رسانه‌های ژاپنی تصاویری خیالی از نسخه شاسی بلند تویوتا سنچوری منتشر کرده‌اند. این خودرو 5,2 متر طول دارد و فاصله بین دو محور آن 3 متر است. شاسی بلند سنچوری رقیب رولزرویس خواهد بود و به جنگ کولینان خواهد رفت. احتمالاً سیستم جدید و هیبریدی لکسوس LS500h شامل موتور 3,5 لیتری V6 و پیشرانه‌ای الکتریکی به همراه سیستم چهار چرخ متحرک در این خودرو استفاده خواهد شد. احتمالاض در سال 2023 سنچوری شاسی بلند عرضه می‌شود.

از نظر ظاهری خودروی جدید تویوتا از عناصر طراحی کلاسیک تویوتا سنچوری مانند جلوپنجره‌ای با ورودی هوای مربعی و چراغ‌های مشابه با نسخه سدان برخوردار بوده و سبکی پایدار و باوقار را نمایش می‌دهد. در مرکز جلوپنجره لوگوی برند تویوتا قرار دارد و خبری از لوگوی انحصاری ققنوس طلایی نیست. البته شاید در نسخه تولید انبوه از لوگوی یادشده استفاده شود.

تویوتا سنچوری شاسی بلند

از نظر ابعاد بدنه، طول، عرض و ارتفاع این خودرو به ترتیب 5,200، 1,950 و 1,750 میلی‌متر بوده و فاصله بین دو محور 3 متر است. بدنه بسیار بزرگ به نظر می‌رسد. در عقب طراحی نسبتاً ساده‌ای را شاهد هستیم و چراغ‌های این بخش همچنان مشابه با طراحی سابق محصولات سری قرن تویوتا است.  در داخل نیز از یک صفحه نمایش در عقب و یک صفحه نمایش در جلو استفاده می‌شود. صندلی‌ها بسیار راحت خواهند بود. چون سنچوری شاسی بلند به عنوان محصولی پرچمدار عرضه می‌شود؛ احتمالاً به میزان بسیار زیادی از چوب برای تزئین محیط داخلی استفاده خواهد شد. از نظر قدرت سنچوری شاسی بلند به یک سیستم چهار چرخ متحرک هیبریدی شامل پیشرانه‌ای 3,5 لیتری V6 و موتوری الکتریکی با مجموع قدرت 299 اسب بخار و گشتاور 350 نیوتن متر مجهز می‌شود.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.