بروزرسانی کیا سلتوس 2024 با موتور جدید در آمریکا
با قدرت بیشتر منتشر شده در ۲۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰
کیا سلتوس 2024

کیا سلتوس 2024 در بازار آمریکا به موتوری با قدرت 195 اسب بخار مجهز می‌شود.

به گزارش خودروم، کیا سلتوس 2024 در ژوئن سال 2022 وارد بازار کره جنوبی شد. اکنون این کراس اوور کامپکت با دریافت چند بروزرسانی برای بازار آمریکا، در نمایشگاه خودروی لس آنجلس حاضر شده است. تغییرات نسخه جدید سلتوس شامل بکارگیری برخی از فناوری‌ها و استفاده از پیشرانه‌ای جدید می‌شود.

در آمریکا کیا سلتوس 2024 به موتور 1,6 لیتری توربوشارژ و ارتقاء یافته گاما با قدرت 195 اسب بخار مجهز شده است. قدرت این موتور 20 اسب بخار نسبت به گذشته بیشتر شده شده و از جعبه‌دنده‌ای 8 سرعته و اتوماتیک به همراه سیستم چهار چرخ متحرک استفاده می‌شود.

کیا سلتوس 2024

موتور نسخه پایه پیشرانه‌ای 4 سیلندر و 2 لیتری تنفس طبیعی با قدرت 147 اسب بخار و گشتاور 179 نیوتن‌متر است. در این نسخه از جعبه‌دنده CVT استفاده می‌شود. نمونه پایه را می‌توان در نسخه دیفرانسیل جلو یا تمام چرخ متحرک خریداری کرد.

کیا سلتوس 2024

کیا سلتوس 2024 بروز شده آمریکایی دقیقاً شبیه به نمونه کره جنوبی است. ما شاهد بکارگیری جلوپنجره‌ای برجسته‌تر با نمایی درخشان هستیم. چراغ‌های LED پروژکتوری در برخی از مدل‌ها عرضه می‌شود و ظاهری متفاوت نسبت به چراغ‌های مه‌شکن دارند. در پشت هم از چراغ‌های عقبی متصل استفاده می‌شود. خریداران می‌توانند این خودرو را با سه رنگ آبی پلوتون، مشکی فیوژن و سبز والایی سفارش‌گذاری کنند.

کیا سلتوس 2024

سلتوس تریمی جدید به نام X-Line هم خواهد داشت. در این تریم از جلوپنجره‌ای با روکش کرومی، رینگ‌های 18 اینچی، سقفی مشکی و تزئیات مشکی رنگ براق روی درها استفاده شده است. همچنین سلتسو در کابین هم پیشرفت‌هایی داشته و خریداران امکان استفاده از جلو آمپر دیجیتالی 10,25 اینچی و یک صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی 10,25 اینچی را دارند. طراحی این بخش اصلاح شده و نحوه بکارگیری دکمه‌های HVAC راحت‌تر شده است.

همچنین در سلتوس اکنون از چهار پورت USB استفاده شده و امکان سفارش صندلی‌های جلو با تهویه و درب صندوق عقب برقی وجود دارد. نسخه بروز شده این خودرو در نیمه اول سال 2023 وارد بازار شده و قیمت آن هنوز اعلام نشده است.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.