رادیکال SR3 XXR جدید با بهبود فنی معرفی شد
نسل جدید منتشر شده در ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰
رادیکال SR3 XXR

شرکت رادیکال خودروی SR3 XXR را همراه با بهبودهای سخت افزاری و بروزاوری موتور و... معرفی کرد و از هم اکنون می‌توان این خودروی مسابقه‌ای را سفارش داد.

به گزارش خودروم، تاکنون بیش از 1500 دستگاه از مدل SR3 فروخته شده و این خودرو را باید یکی از موفق‌ترین محصولات رادیکال موتور اسپرت در تاریخ دانست. این خودروی مسابقه‌ای در 12 مسابقه قهرمانی جام رادیکال در نقاط مختلف جهان و برای فصل 2023 حضور خواهد یافت. البته رادیکال حالا یک شگفتی جدید به نام SR3 XXR را روی خط تولید خود دارد. این خودرو را باید نمونه‌ای پیشرفته‌تر با ارتقاء سخت افزاری نسبت به نسخه کنونی دانست و هم اکنون می‌توان این خودرو را سفارش داد.

رادیکال SR3 XXR

ویژگی برجسته نسخه جدید، استفاده از یک موتور 1,5 لیتری تازه است که 232 اسب بخار قدرت دارد. موتور قابلیت فعالیت با سوخت زیستی را داشته و به همین خاطر SR3 XXR را باید اولین مدل رادیکال دانست که با این سوخت کار می‌کند. نسبت قدرت به وزن بیش از 350 اسب بخار در هر تن خواهد بود.

رادیکال SR3 XXR

برخی از ویژگی‌های استاندارد این خودرو یا قبلاً قابل دسترسی نبود و یا از آنها به عنوان یک آپشن اختیاری در مدل SR3 استفاده می‌شد. برخی از این ویژگی‌ها شامل محدودکننده پیت جدید، باله کوسه‌ای دم برای بهبود آیرودینامیک با الهام از LMP، دیفیوزر فیبر کربنی عقب و… است. ارتقاء مهم دیگر استفاده از سیستم ترمز جدید است. ترمزها با همکاری AP Racing توسعه یافته و عملکرد بهتری دارند.

بهبود سخت افزاری شامل مجموعه‌ای از تغییرات از جمله باز طراحی سیستم روغن کاری، کالیبراسیون جدید موتور و گیربکس و… است. هدف رادیکال از این اقدامات، علاوه بر بهبود عملکرد، افزایش دوام خودرو در فعالیت‌های سنگین بود. رادیکال SR3 XXR جدید اکنون از طریق شبکه جهانی خرده فروشی را دیکال و نمایندگی‌های ان در 21 کشور جهان در دسترس است. تولید این خودرو  از فوریه سال آینده آغاز شده و تحویل نخستین سفارش‌ها نیز احتمالاً در اواخر همان ماه آغاز می‌شود.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.