تولید 25 میلیون فولکس‌واگن در چین
رکوردی دیگر! منتشر شده در ۰۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۰
تولید 25 میلیون فولکس‌واگن در چین

جوینت ونچر مشترک فولکس‌واگن و فاو در کمتر از سه سال 5 میلیون خودرو تولید کرد و مجموع تولید خود را به 25 میلیون دستگاه رساند.

به گزارش خودروم، روز دوشنبه هفته گذشته، یک خودروی سفید رنگ به آرامی از خطوط مونتاژ کارخانه‌جات چانگچون متعلق به جوینت ونچر مشترک فولکس‌واگن و فاو از آلمان و چین، خارج شد و همزمان این شرکت بزرگ اعلام کرد که از زمان آغاز تولید خودرو در چاگچون واقع در استان جیلین چین در سال 1991، موفق به تولید 25 میلیون خودرو شده است.

جوینت ونچر فولکس‌واگن و فاو بیست میلیونمین خودروی تولیدی خود را در 30 مارس 2020 عرضه کرده بود. این شرکت در سال‌های اخیر با چالش‌های متعددی مانند شیوع بیماری کرونا، کمبود تراشه و بلایای طبیعی مواجه بود و به خوبی توانست بر تمام آنها غلبه کند.

تولید 25 میلیون فولکس‌واگن در چین

این شرکت تنها در مدت دو سال و هفت ماه، مجموع تولید خود را از 20 میلیون دستگاه به 25 میلیون خودرو رساند و از سال 2020 تاکنون، تنها خودروساز موجود در خاک چین است که بیش از 5 میلیون خودرو را تولید کرده و به فروش رسانده است.

تولید 25 میلیون فولکس‌واگن در چین

طی 31 سال گذشته، فولکس‌واگن و فاو، یکی از موفق‌ترین جوینت ونچرهای مرتبط به صنعت خودروسازی را در بزرگترین بازار خودروی جهان تشکیل را داده‌اند.

این خودروساز در حال حاضر در پنج شهر چین از جمله چانگچون کارخانه مونتاژ خودرو دارد.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.