تولید 11 محصول الکتریکی بی ام و تا سال 2023 در چین
توسعه برای رقابت! منتشر شده در ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰
بی ام و چین / bmw china

گروه بی ام و به دنبال توسعه خطوط تولید محصولات الکتریکی خود در چین تا سال 2023 بوده و به همین خاطر 11 محصول الکتریکی جدید را در این کشور تولید خواهد کرد.

به گزارش خودروم، گروه بی ام و اعلام کرد که می‌خواهد خطوط تولید خودروهای مبتنی بر باتری خود را در چین را تا سال 2023 به 11 مدل رسانده و برای شروع مدل iX1 خود را به سومین خودروی الکتریکی ساخته شده خود در این کشور تبدیل کند.

توسعه محصول یک گام استراتژیک مهم در روند الکتریکی سازی و افزایش سرعت غول خودروساز آلمانی برای برقی شدن در سال 2023 است. این برند پس از رونمایی از i7 در چین، پنج مدل الکتریکی دیگر را برای عرضه در بزرگترین بازار خودروی جهان معرفی کرده که شامل i4، iX، iX3 و i3 می‌شوند.

براساس برنامه‌ریزی‌های بی ام و چندین مدل جدید هم در چین به تولید می‌رسند که یکی از آنها همان طور که اشاره شد؛ مدل iX1 خواهد بود. اما گروه بی ام و رولز رویس اسپکتر را هم در چین تولید خواهد کرد و حتی موتورسیکلت برقی Motorrad CE04 را نیز در کشور اژدها خواهد ساخت.

به گفته بی ام و، این شرکت پس از پایان توسعه خطوط تولید خودروها و محصولات الکتریکی خود، در میان تمام برندهای لوکس موجود در بازار چین، کامل‌ترین خط تولید محصولات مبتنی بر باتری را در اختیار داشته و تقریباً تمام بخش‌های بازار این کشور را پوشش می‌دهد.

گروه بی ام و علاوه بر اقدامات یادشده، طرح‌های خود را برای ساخت باتری‌‌های قدرتمندتر پیگری می‌کند. این شرکت به دنبال توسعه و گسترش تولید عمده باتری در کارخانه شن یانگ خود بوده و این پروژه را با به وسیله جوینت ونچر بی ام و برلیانس با سرمایه‌گذاری 1,43 میلیارد دلار هدایت می‌کند.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.