قاب کمیاب پینینفارینا برای گوشی های آیفون!
با دقت 0,1 میلی‌متری منتشر شده در ۰۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۰
قاب پینینفارینا برای آیفون

استدیو طراحی پینینفارینا برای گرامی داشت کانسپت Modulo قابی کمیاب و بسیار خاص را برای تلفن‌های همراه هوشمند آیفون طراحی کرده است.

به گزارش خودروم، کمپانی پینینفارینا قاب‌های بسیار خاص و کمیابی را با الهام از Modulo معرفی کرده است. اکنون بیش از 50 سال از زمان معرفی کانسپت فراری Modulo توسط پینینفارینا می‌گذرد و ما همچنان شاهد تاثیرگذاری آن هستیم. از آنجا که استفاده از قاب برای گوشی‌های هوشمند تبدیل به یک ضرورت شده است؛ طراح ایتالیایی نیز با الهام از خودروی مفهومی خود یک قابل زیبا و خاص را طراحی کرده است. این قابل ظاهری مدرن دارد؛ اما روح گذشته را می‌توان در آن حس کرد.

قاب‌های گوشی‌های آیفون طراحی شده توسط پینینفارینا با همکاری شرکت Inkar ساخته‌ شده‌اند. برای طراحی این قاب از Modulo الهام گرفته شده و اخیراً هم پنج NET خاص برای این خودرو منتشر شده بود. همچنین دو سال پیش تمبر Modulo در ایتالیا معرفی شد. قاب گوشی هوشمند آیفون نسبت به میلیون‌ها کاربر اپل در سراسر جهان به تعداد محدودی ساخته شده است.

قاب پینینفارینا برای آیفون

به گفته Inkar حدود دو سال طول کشید تا این قاب‌های آیفون ساخته شوند و جزئیتاتی با دقت 0,1 میلی‌متر داشته باشند. عناصر به کارگرفته شده در طراحی قاب آیفون پینینفارینا برگرفته از مدل مفهومی Modulo بوده و توسط پائولو لوگارو به عنوان یکی از طراحان پینینفارینا انتخاب شده‌اند. اصلی‌ترین عنصر آن را باید انحنای خاص بدنه و 24 حفره منحصر به فرد در پوشش موتور یاد کرد. این قاب به شکل تک به تکی در ایتالیا ساخته می‌شود.

تعداد بسیار محدود بوده و تنها 99 قاب برای آیفون 13 پرو و 14 پرو تولید خواهد شد. در این میان تنها پنج مورد از آنها قاب‌های نقره‌ای قرمز رنگ انحصاری به عنوان یکی از عناصر طراحی و رگه‌های قرمز رنگ کناره‌های کانسپت فراری Modulo تولید می‌شوند. هر کدام از قاب‌ها یک شماره سریال اختصاصی داشته و به این ترتیب بر کمیاب بودن آنها تاکید می‌شود.

قیمت قاب‌های آیفون پینینفارینا فعلاً اعلام نشده‌ است؛ اما برخی از رسانه‌ها قیمتی فراتر از 10 هزار دلار را پیش بینی کرده‌اند. فروش این قاب‌ها از 1 دسامبر 2022 از طریق وب سایت Inkar آغاز می‌شود.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.