فاکسترون مدل B دیده شد
کنایه چینی‌ها به ID.3 منتشر شده در ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۰
فاکسترون مدل B

یک گروه چینی با انتشار ویدیویی در یکی از شبکه‌های اجتماعی، تصاویری از فاکسترون مدل B را با مخاطبین خود به اشتراک گذاشته‌اند.

به گزارش خودروم، به تازگی گروهی چینی موسوم به Hon Hai ویدیویی از فاکسترون مدل B را از طریق یکی از حساب‌های رسمی خود در شبکه‌های اجتماعی منتشر کردند.

این خودرو طبق پیش‌بینی‌های قبلی یکهاچ بک بوده و موقعیت آن در بازار چین مشابه با فولکس‌واگن ID.3 خواهد بود. باید به این نکته اشاره کرد که مدت زمان زیادی از عرضه رقیب آلمانی فاکسترون مدل B (Foxtron Model B)نمی‌گذرد و این خودرو با استقبال زیادی مواجه شده است.

فاکسترون مدل B

در قسمت جلوی فاکسترون مدل B از طرح پرطرفدار خودروهای چینی استفاده می‌شود؛ اما خبری از اتصال کامل چراغ‌های جلو به یکدیگر نیست. در واقع ما دو گروه چراغ را مشاهده می‌کنیم. چراغ‌های هالوژنی سرتاسری که به واسطه لوگوی فاکسکان از یکدیگر جدا هستند و چراغ‌های مشبکی شکل پایین آنها که به واسطه نواری براق و شیشه مانند به یکدیگر متصل شده‌اند.

فاکسترون مدل B

از نمای کناری فاکسترون مدل B ما را به یاد فولکس‌واگن ID.3 می‌اندازد؛ اما اگر کمی دقت را چاشنی نگاه خود کنید؛ قطعاً متوجه شباهت حالت کلی آن با گلف خواهید شد.

فاکسترون مدل B

علاوه‌براین می‌توان به خوبی متوجه استفاده از دوربین به جای آینه‌های جانبی شد و این موضوع نشان می‌دهد که به احتمال زیاد خودرویی که تصاویر آن را می‌بینیم؛ نسخه نهایی و تولیدی نیست.

فاکسترون مدل B

از دیگر نکات برجسته فاکسترون مدل B باید به رینگ‌های ویژه و بادگریز به همراه حفره‌های عبور هوا روی گلگیرها اشاره کرد. اگر کمی به جزئیات بدنه و روی گلگیرها نگاهی بی‌اندازید؛ علامتی را خواهید دید که به احتمال زیاد توسط پینینفارینا درج شده است.

در عقب فاکسترون مدل B نیز از سبک طراحی مورد استفاده در جلوی خودرو استفاده شده است. چراغ‌های LED این قسمت به عنوان چراغ راهنما از الگوی خاصی استفاده می‌کنند.

انتظار می‌رود که این خودرو روی پلتفرم MIH خودروهای الکتریکی با بُرد پیمایشی 500 کیلومتر ساخته شده و در آینده راهی بازارهای چین، آلمان، آمریکا و… شود.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.