ساخت کامیون آکتروس 2023 با چوب + ویدیو
برای هواداران منتشر شده در ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰
ساخت کامیون آکتروس 2023 با چوب

هنرمندی از کشور ویتنام ماکت چوبی کامیون مرسدس بنز آکتروس 2023 را برای ادای احترام به طرفداران این کامیون ساخته است.

به گزارش خودروم، کامیون مرسدس بنز آکتروس مدل 2023 یکی خودروی تجاری پیشرفته بوده و توسط خودرساز آلمانی طراحی و تولید شده است. عنوان عضوی از خطوط تولید مرسدس بنز، کامیون آکتروس نشان دهنده تعهد این برند به تولید خودروهای تجاری با کیفیت و قابل اعتماد برای رانندگان حرفه‌ای است.

در ویدیویی که توسط کانال Woodworking Art در یوتیوب منتشر شده است؛ نجار یک ماکت چوبی از کامیون مرسدس بنز آکتروس را می‌سازد که ادای احترامی به همه طرفداران آن در طول سال‌های گذشته و حمایت‌های انها است. قابل ذکر است که این کانال در یوتیوب بیش از 3,41 میلیون دنبال کننده دارد و این میزان مخاطب را از سال 2019 جذب کرده است.

کامیون مرسدس بنز آکتروس 2023 ادیش 2

فرایند ساخت کامیون آکتروس چوبی با انتخاب نوع مناسب چوب آغاز شده و سپس برش و شکل دادن به قطعات مطابق با طراحی بدنه این خودرو انجام می‌شود.طراحی بدنه این خودروی چوبی از دقت بالایی برخوردار بوده و ظاه رکلی آن به خصوص در قسمت جلویی قابل توجه است. جلوپنجره مرسدس بنز و لوگوی نمادین آن به همراه خطوط براق روی کاپوت و کناره‌های آن قابل توجه هستند.

کامیون آکتروس چوبی دارای طراحی دقیقی نسبت به نسخه واقعی است. فضای داخلی کامیون هم ساخته شده و قسمتی از کابین جادار و مجهز آکتروس را نشان می‌دهد. آخرین مرحله ساخت این کامیون چوبی، مونتاژ قطعات و تکمیل فرایند ساخت بود. محصول نهایی بسیار دقیق و زیبا نسبت به نسخه اصلی کامیون مرسدس بنز آکتروس بوده و با پوششی صیقلی و براق کامل شده است.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.