کانسپت لانچیا Pu + Ra Zero با ظاهری متفاوت معرفی شد
عجیب و خاص! منتشر شده در ۰۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۴
کانسپت لانچیا Pu + Ra Zero

لانچیا در مراسمی علاوه بر معرفی لوگو و هویت بصری جدید خود از کانسپت و خودروی مفهومی جدیدی به عنوان الهام بخش محصولات آینده خود رونمایی کرد.

به گزارش خودروم، برند لانچیا تا حد زیادی حیات خود را مدیون تغییر نام محصولات مالک خود به نام فیات کرایسلر اتومبیل بوده و اکنون هم زیر مجموعه گروه خودروسازی استلانتیس است. این برند 116 ساله بریتانیایی به تازگی از لوگو و کانسپت مفهومی جدید خود رونمایی کرده و قول داده است که این اقدامات اولین گام‌های آن برای ایجاد یک رنسانس در این برند خاطره‌ساز باشد.

کانسپت لانچیا Pu+Ra Zero جدیدترین دست آورد این خودروساز بریتانیایی و الهام بخش طراحی محصولات آینده این برند خواهد بود. نام آن ترکیبی از کلمات pure و radical به معنی خالص و رادیکال است. هدف از طراحی این خودرو استفاده از عناصر نرم و صاف مدل‌های اورلیا و فلامینی به همراه عناصر سخت و زاویه‌دار مدل استراتوس و دلتا است. در جلو این کانسپت علامتی نورپردازی شده به شکل Y وجود دارد که لانچیا آن را کالیس نامیده است. این شرکت نماد کالیس و کانسپت مزبور را به عنوان بخشی از ایده اصلی محصولات آینده خود در نظر می‌گیرد.

کانسپت لانچیا Pu + Ra Zero

در عقب از چراغ‌های گرد و برگرفته از استراتوس استفاده شده و مدل‌های جدید این ویژگی ظاهری را دارند. یک دهانه دایره‌ای روی سقف وجود دارد؛ اما کانسپت لانچیا Pu+Ra Zero کابین ندارد. لانچیا فضای داخلی این مدل را با الهام از سبک مبلمان ایتالیایی در نظر گرفته و در نظر دارد از اشکال ساده و ایده‌ای برای عدم استفاده از رنگ استفاده کند.

کانسپت لانچیا Pu + Ra Zero

لوکا ناپولیتانو، مدیرعامل لانچیا می‌گوید: «عصر جدید لانچیا امروز با یک لوگوی جدید و چشم‌اندازی از طراحی محصولات آن در آینده آغاز می‌شود. ما اولین وسیله نقلیه جدید لانچیا، یعنی اپسیلون جدید را براساس کانسپت Pu+Ra Zero معرفی خواهیم کرد. یک تجسم و مانیفست سه بعدی و الهام بخش برای خودروهایی که بین سال‌های 2024 و 2028 به بازار عرضه می‌شوند».

کانسپت لانچیا Pu + Ra Zero

لانچیا اپسیلون جدید اولین لانچیایی است که از لوگوی جدید و بروز این برند استفاده می‌کند. طراحی  لوگوی جدید عمدتاً از روی نسخه 1957 آن الهام گرفته شده است. نام برند با فونت ساده نوشه شده و حروف به شکل دایره مانند بوده و یک خط عمودی از سمت چپ عبور می‌کند.

کانسپت لانچیا Pu + Ra Zero

لانچیا قصد دارد هر دو سال یک بار و از سال 2024 یک مدل جدید معرفی کند. تا سال 2028 این برند کاملاً الکتریکی خواهد شد. لانچیا به دنبال بازگشایی 100 نمایشگاه جدید در اروپا بوده و به فکر راه‌اندازی سیستمی برای فروش و پشتیبانی آنلاین محصولات خود است.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.