JMC فوشون Fushun با موتور 2 لیتری توربو دیزل معرفی شد
منتشر شده در ۰۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۷
JMC Fushun / نمای جلو جی ام سی ژیانگلینگ موتورز فوشون

ژیانگلینگ موتورز، رسماً از خودروی تجاری جدید خود با نام فوشون Fushun رونمایی کرد.

به گزارش خودروم، با توجه به تصاویر می‌توان گفت که ژیانگلینگ فوشون در جلو از یک جلو پنجره مشبک و ورودی‌های هوایی به شکل سپر این خودرو استفاده کرده و لوگوی کروم کاری شده ژیانگلینگ موتورز JMC با تزئیناتی مشکی رنگ در میان آن قرار دارد. چراغ‌های جلو مستطیلی شکل بوده و به جلو پنجره متصل هستند و شمایل ساده‌ای به خودرو بخشیده‌اند.

به طور کلی خودروی جدید ژیانگلینگ موتورز، ساختار و شمایلی شبیه به سایر محصولات این کمپانی چینی دارد. شکل کلی آن شبیه به مربع است. ارتفاع سقف زیاد بوده و دربی کشویی در سمت راست قرار دارد. فضای کافی برای حمل آسان بار فراهم شده و علاوه بر این امکان سفارش‌گذاری این خودرو با فاصله محوری بیشتر یا کوتاه‌تر و همچنین ارتفاع پایین‌تر و یا بشتر وجود داشته و می‌توان از آن در مشاغل گوناگون بهره برد.

فضای داخلی فوشون کاملاً جدید بوده و باید گفت که کاربردی‌تر شده و از نکات قابل ذکر آن باید به فرمان جدید و مجهز به دکمه‌های کنترلی گوناگون اشاره کرد. از نظر پیشرانه‌ این خودرو به موتور 2 لیتری توربو دیزل با قدرت 146 اسب بخار مجهز بوده و برای انتقال قدرت از جعبه‌دنده‌ای 6 سرعته و دستی استفاده می‌کند.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.