افزایش تولید جیلی در لندن با هدف گسترش بازار
حمل و نقل پاک منتشر شده در ۰۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۰
تاکسی لندن

شرکت خودروهای الکتریکی لندن به عنوان یکی از زیر مجموعه‌های هلندینگ جیلی، با هدف گسترش بازار محصولات خود، تولید را افزایش می‌دهد.

به گزارش خودروم، شرکت خودروهای الکتریکی لندن، یکی از زیر مجموعه‌های گروه هلدینگ ژجیانگ جیلی چین بوده و اکنون در حال برنامه‌ریزی برای توسعه مجموعه تاکسی‌های خود و ارائه راه حل‌های هوشمند و سبز برای جابجایی افراد بیشتری است. این خودروساز رو پنجشنبه گفت که حرکت یاشده بخشی از استراتژی جدید آنها برای تبدیل LEVC به یک شرکت پیشرو در رابطه با فناوری‌های محرک بدون کربن در دهه آینده است.

مدیرعامل شرکت خودروهای الکتریکی لندن، الکس نان، زمان اعلام جزئیات بیشتر در مورد استراتژی‌های جدید این شرکت را سه ماهه اول سال 2023 اعلام کرد. همچنین او انتظار دارد که میزان فروش این شرکت در سال 2023 نسبت به سال قبل نزدیک به 20 درصد افزایش پیدا کند. این شرکت بیش از 70 سال است که تاکسی‌های نمادین لدن را تولید می‌کند. مدل الکتریکی TX توسط این خودروساز و در سال 2018 وارد بازار شد و تاکنون نزدیک به 9 هزار دستگاه از آن فروخته شده است.

به گفته مقامات شرکت خودروهای الکتریکی لندن، وسای نقلیه جدید این شرکت بیش از 800 میلیون کیلومتر مسافت را پیموده‌اند و از انتشار 152 هزار تن C02 در هوا جلوگیری کرده‌اند. این خودروساز مدعی است که در حال حاضر 82 درصد بازار تاکسی‌های لندن را با مدل TX در اختیار دارد. شرکت مزبور همچنان به پایتخت انگلستان برای ساخت ناوگانی از تاکسی‌های الکتریکی ادامه خواهد داد.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.