عسل لامبورگینی و مورد عجیب ابرخودروساز ایتالیایی
شغل عجیب کمپانی سرعت! منتشر شده در ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۰
عسل لامبورگینی

برخی از خودروسازان جهان به همراه با تولید خودرو، مشاغل دیگر را نیز دنبال می‌کنند و حاصل این مشاغل محصولاتی مانند عسل لامبورگینی است!

به گزارش خودروم، مطمئناً شما لامبورگینی را بیشتر به خاطر ساخت ابرخودروهای قدرتمندی می‌شناسید نه عسل لامبورگینی! این برند خوشبختانه هنوز هم توسعه محصولات خود ادامه داده و در حال حاضر مهندسان این کمپانی در مرکز آموزش و تحقیقاتی سانتاگاتا بولونیزه به موفقیته‌ای بزرگی در زمینه ساخت خودرو دست یافته‌اند.

اما این برند همانند سایر خودروسازان جهان، تجارت های دیگری هم دارد و از آن جمله باید به دفتر املاک، فروشگاه سفارشی سازی محصولات، مرکز رویدادها و همچنین تولید محصولی به نام عسل لامبورگینی باید اشاره کرد.

این خودروساز مشهور ایتالیایی برای پایدار کردن تجارت جدید خود در سال 2016 یک زنبورستان را با بیش از 600 زنبور عسل در پارک لامبورگینی ایجاد و پس از برداشت 430 کیلوگرم عسل لامبوریگنی آن را به مناسبت کریسمس بین کارکنان خود توزیع نمود.

لامبوریگین تنها خودروساز تولیدکننده عسل نیست. پورشه زنبورستانی با حدود 1.5 میلیون زنبور در اختیار دارد و محصول آن با نامی موسوم به Turbienchen حجمی نزدیک به 400 کیلوگرم داشته و ظرف چند روز در فروشگاه های کارخانه پورشه به فروش رسید. پورشه بعد از موفقیت اولیه، تعداد زنبورهای خود را به 3 میلیون عدد رساند و اکنون 1 تن عسل تولید می کند. بنتلی بخش دیگری از گروه خودروسازی فولکس واگن نیز در بریتانیا مشغول تولید عسل است.

همچنین رولزرویس به عنوان یکی از مشهورترین خودروسازان انگلستانی، زنبورستانی با شش کلنی مجزاء و دارای 300 هزار زنبور عسل دارد. این برند سال گذشته از کارکنان خود خواسته بود که به عنوان داوطلب زنبورداری در مرکز رولز رویس واقع در گودوود کار کنند. این زنبورها محصولی را تولید می کنند که رولزرویس به آن «رولز رویس عسل» می گوید. البته عسل این برند بسیار کمتر از محصول کمپانی پورشه است.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.