کانسپت هوندا e:N2 معرفی شد
آینده الکتریکی منتشر شده در ۱۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰
کانسپت هوندا e:N2

هوندا کانسپت آیند‌نگرانه e:N2 را در نمایشگاه واردات چین رونمایی کرد.

به گزارش خودروم، هوندا در حال تقویت خطوط تولید خودروهای الکتریکی خود رد چین، به عنوان یکی از بزرگترین بازارهای خودروهای الکتریکی در جهان است. هوندا تقریباً در چنین روزهایی و در سال گذشته، مجموعه‌ای از خودروهای مفهومی با نام e:N را معرفی کرد که پیش نمایشی از خودروهای برقی آینده هوندا برای عرضه در بازار چین هستند.

هوندا در اویل سال جاری فروش شاسی‌بلندهای الکتریکی e:NS1 و e:NP1 را آغاز کرد و اکنون این خودروساز ژاپنی کانسپت هوندا e:N2 را به نمایش گذاشته و می‌گوید که این مدل مفهومی، دومین مجموعه از سری مدل‌های e:N بوده و به شکل انحصاری در چین و از طریق سرمایه‌گذاری مشترک دانگ فنگ هوندا و گک هوندا تولید شده و به فروش می‌رسد. این خودروی مفهومی در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی واردات چین در شانگهای برای عموم مردم نمایش داده شده است.

کانسپت هوندا e:N2

کانسپت هوندا e:N2 از مدل مفهومی e:N GT به عنوان یکی از پنج خودروی الکتریکی هوندا در چین که سال گذشته نمایش داده شد؛ الهام گرفته شده است. از نظر ظاهری این خودرو شمایل جسورانه‌ای دارد و خطوط تیز و عناصر نورانی آن نشان دهنده آینده‌نگری این کانسپت بوده و موجب برجسته شدن ظاهر فلزی و تیره این خودرو می‌شود.

در حال حاضر تصویری از بیانیه مطبوعاتی مرتبط به این خودرو در دسترس نیست؛ با این حال به نظر می‌سد که هوندا e:N در چهار نسخه عرضه شود. البته خودروساز ژاپنی می‌گوید که از سبک بدنه کانسپت مزبور به هیچ عنوان استفاده نخواهد شد. گزارش رسانه‌های چینی می‌گوید که خودروهای ساخته شده براساس کانسپت جدید هوندا به عنوان مدل‌هایی شاسی‌بلند تولید و معرفی می‌شوند.

کانسپت هوندا e:N2

هوندا هیچ تصویری برای فضای داخلی این خودرو ارائه نکرده؛ اما مشخصاض ما با کابینی دیجیتالی روبرو هستیم و سرنشینان ان با ویژگی‌های مختلفی به یکدیگر متصل خواهند شد. همچنین نروپردازی و رایحه‌های گوناگون از دیگر ویژگی‌های کابین این خودرو هستند.

کانسپت e:N2 براساس پلتفرم e:N Architecture F ساخته شده که به شکل انحصاری برای مدل‌های سری e:N2 توسعه یافته است. به گفته هوندا این خودرو برای ارائه لذتی منحصر به فرد از رانندگی، پایداری فوق‌العاده و ارائه هندلینگی ایده‌آل طراحی شده است.

هوندا می‌خواهد که تا سال 2027 نزدیک به 10 مدل از سری e:N را در چین عرضه کند و آنها را در کارخانه‌های اختصاصی تولید خودروهای الکتریکی خود مونتاژ خواهد کرد. تمام مدل‌های هوندا در چین پس از سال 2030 یا هیبریدی هستند یا تمام الکتریکی. این شرکت تا سال 2040 تمام خودروهای خود را به شکل الکتریکی عرضه می‌کند.

کانسپت هوندا e:N2 چیست؟

این مدل مفهومی، دومین مجموعه از سری مدل‌های e:N بوده و به شکل انحصاری در چین و از طریق سرمایه‌گذاری مشترک دانگ فنگ هوندا و گک هوندا تولید شده و به فروش می‌رسد.

پلتفرم کانسپت هوندا e:N2

کانسپت e:N2 براساس پلتفرم e:N Architecture F ساخته شده که به شکل انحصاری برای مدل‌های سری e:N2 توسعه یافته است.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.