هنسی ولوسی رپتور 6×6 جدید، بازگشت با نسل سوم
منتشر شده در ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۱
هنسی ولوسی رپتور 6x6 جدید

هنسی نسل سوم نسخه 6 چرخ فورد F-150 رپتور را با نام ولوسی رپتور 6x6 و موتوری با 558 اسب بخار قدرت و بیشینه گشتاور 911 نیوتن‌متر معرفی کرد.

به گزارش خودروم، اگر شما به پیکاپ‌ها و شاسی‌بلندهای سه محور علاقه‌مند هستید؛ باید بدانید که یک شرکت در جهان وجود دارد که همیشه باید نگاه خود را به آن معطوف کنید. ما در مورد کمپانی هنسی پرفورمنس صحبت می کنیم که سالها وسایل نقلیه مختلف را تیونر کرده و همه آنها را با شش چرخ و پیشرانه‌هایی قدرتمند عرضه می‌کند. اکنون نوبت به هنسی ولوسی رپتور 6×6 جدید رسیده و نسل سوم آن براساس فورد F-150 معرفی شده در فوریه 2021 ساخته شده است.

هنسی به عنوان تیونری مستقر در تگزاس آمریکا، اولین نمونه از نسخه شش چرخ خودروی مزبور را تا اوایل این ماه به مشتری خود تحویل خواهد داد. برخلاف هنسی ولوسی 600، نسخه ولوسی رپتور 6×6 تنها 558 اسب بخار قدرت دارد و بیشینه گشتاور آن 911 نیوتن‌متر است. این خودرو گشتاور بیشتری نسبت به ولوسی رپتور معمولی دارد و جهشی بسیار بزرگ را نسبت به قدرت 450 اسب بخاری و گشتاور 692 نیوتن‌متر رپتور شاهد هستیم.

هنسی ولوسی رپتور 6x6 جدید

هنسی علاوه بر ارتقاء قدرت، رپتور استاندارد را به سیستم تعلیق مصنوعی فاکس مجهز کرده و در محورهای عقب از قفل دوگانه استفاده می‌کند. به همین خاطر هنسی مدعی است که میزان چسبندگی ولوسی رپتور 6×6 حدود 50 درصد بیشتر شده است. همچنین با توجه به افزودن محور اضافی به رپتور، طول آن 1,67 متر افزایش یافته است.

هنسی ولوسی رپتور 6x6 جدید

ولوسی رپتور 6×6 جدید چندین اینچ نسبت به رپتور استاندارد بلندتر بوده و این اتفاق به دلیل بهره‌گیری از لیفت 3 اینچی، رینگ‌های 20 اینچی ارتقا یافته هنسی و لاستیک‌های آفرودی 37 اینچی امکان‌پذیر شده است.

جان هنسی(John Hennessey)، بنیانگذار و مدیرعامل این شرکت می‌گوید:

همه چیز در تگزاس بزرگتر و سریع‌تر بوده و ما این مفاهیم را در مورد ولوسی رپتور 6×6 تا حد زیادی پیاده‌سازی کرده‌ایم. با تیکه بر قابلیت‌ها، قدرت و حضور ولوسی رپتور، آخرین گزینه شش چرخ متحرک ما برای مشتریان در سراسر ایالات‌متحده عرضه شده و هواداران را خوشحال خواهد کرد. با قدرت و توانایی‌های این خودرو می‌توانید به هر جایی از جهان بروید.

نسل سوم ولوسی رپتور 6×6 با قیمت 399,950 دلار به فروش رسیده و شامل فورد F-150 استاندارد هم می‌شود. در واقع شما با پرداخت مبلغ مزبور علاوه بر خرید F-150 استاندارد، هزینه مورد نیاز برای ارتقاء آن را پرداخت کرده و از گارانتی 3 ساله یا 58 هزار کیلومتری برخوردار می‌شوید.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.