گریت وال با تانک 300 به عراق رفت!
با حضور در نمایشگاه بغداد منتشر شده در ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰
گریت وال تانک 300 در عراق

در چهل و ششمین نمایشگاه بین‌المللی بغداد از خودروی آفرودی تانک 300 رونمایی شد و ما بزودی شاهد عرضه و فروش این خودرو چینی در عراق خواهیم بود.

به گزارش خودروم، گریت وال موتورز شاسی‌بلند آفرودی تانک 300 را در چهل و ششمین نمایشگاه بین‌المللی بغداد رونمایی کرد. به گفته GWM این اولین قدم برای ورود برند تانک به بازار عراق بوده و مدل تانک 300 بزودی در این کشور به فروش می‌رسد.

براساس اطلاعات منتشر شده در وبسایت این نمایشگاه، بانی اصلی این رویداد بین‌المللی نخست وزیری عراق بوده و وی به عنوان تصمیم گیرنده‌ای کلیدی تمام فعالین دولتی و خصوصی را در یک مکان به گرد هم در آورده است. این موضوع بستری مناسب برای واردکنندگان و تولیدکنندگان خودرو که مشتق ورود به بازار عراق هستند؛ فراهم خواهد کرد. در سال 2021 بیش از 800 شرکت از 19 کشور جهان در این نمایشگاه حاضر بوده و بیش از 1 میلیون و 250 هزار نفر از ان بازدید کردند.

عرضه تانک 300 در عراق

تانک یک برند زیر مجموعه و تحت نظر WEY است و آن شرکت نیز به عنوان یکی‌دیگر از برندهای گریت وال موتورز شناخته می‌شود. واکنش بازار و استقبال مشتریان باعث شد که GMW برند تانک را به عنوان یک مجموعه مستقل به فروش برساند. خودروهای این برند عموماً شامل شاسی‌بلندهای بزرگ با قابلیت آفرودی بسیار مناسب هستند. در حال حاضر 5 برند گریت وال، تانک، وی، اورا و هاوال زیر نظر GWM ادامه می‌شوند.

گریت وال موتورز در عراق سابقه زیادی دارد. این شرکت تجارت خارجی خود را در سال 1997 و با کشور عراق آغاز کرده بود. در طول دو سال گذشته هاول جولیون، هاوال H6 نسل سوم، گریت وال پائو، هاوال بیگ داگ و هاوال H6 GT در عراق عرضه شده‌اند.

گریت وال تانک 300

برای برند تانک، منطقه خاورمیانه نخستین مسیر برای تبدیل شدن به برندی جهانی است و به تدریج شاهد حضور آن در بازارهای استرالیا، روسیه و سایر کشورهای آسیای جنوب شرقی خواهیم بود. اوایل تیر ماه امسال نیز برند تانک برای نخستین بار با عرضه مدل تانک 300 آفرود وارد بازار عربستان شده بود و حالا عراق را هدف قرار داده است.

براساس داده‌های مرتبط به تولید و فروش محصولات GWM در اکتبر 2022، تانک در این ماه مجموعاً 12,753 خودرو فروخت که این میزان نشان دهنده افزایش 28,17 درصدی نسبت به سال قبل است. در 10 ماه نخست امسال نیز مجموعاً تانک موفق به فروش 101,940 خودرو شده و نسبت به سال قبل 63,05 درصد رشد را تجربه کرده است. حجم فروش تجمیعی این برند از بدو تاسیس نیز به بیش از 200 هزار دستگاه رسیده و به سریع‌ترین برند در حال رشد GWM تبدیل شده است.

در حال حاضر گریت وال موتورز زمان دقیق عرضه تانک 300 و قیمت احتمالی آن در بازار عراق را اعلام نکرده است.

از چه زمانی گریت وال در عراق حضور دارد؟

این شرکت تجارت خارجی خود را در سال 1997 و با کشور عراق آغاز کرده بود. در طول دو سال گذشته هاول جولیون، هاوال H6 نسل سوم، گریت وال پائو، هاوال بیگ داگ و هاوال H6 GT در عراق عرضه شده‌اند.

بانی برگزاری نمایشگاه بین المللی خودرو بغداد کیست؟

بانی اصلی این رویداد بین‌المللی نخست وزیری عراق بوده و وی به عنوان تصمیم گیرنده‌ای کلیدی تمام فعالین دولتی و خصوصی را در یک مکان به گرد هم در آورده است.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.