افزایش همکاری میتسوبیشی گک با مرکز تحقیق و توسعه جدید
منتشر شده در ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۶
لوگو میتسوبیشی

جوینت ونچر مشترک میتسوبیشی کگ، مرکز تحقیق و توسعه جدید محصولات خود را با سرمایه‌گذاری 96,327 میلیون دلاری افتتاح کرد.

به گزارش خودروم، شرکت و جوینت ونچر مشترک گک میتسوبیشی موتور(GMMC) با سرمایه‌گذاری مشترگ گروه گک، میتسوبیشی موتور کورپوریشین و میتسوبیشی کورپوریشن، مرکز تحقیق و توسعه جدید خود را برای کمک به جوینت ونچر مشترک خود و به منظور افزایش تحقیق و توسعه محصولات و بکارگیری فناوری‌های اختصاصی افتتاح کرد.

شرکت GMMC پروژه ساخت مرکز تحقیق و توسعه خود را از اکتبر 2018 آغاز کرده و به طور جدی از دسامبر 2019 روی این مرکز متمرکز شده و فعالیت می‌کند. مرکز تحقیقاتی آنها با مساحت 130 هزار متر مربع و سرمایه‌گذاری 96,327 میلیون دلاری دارای امکاناتی همچون ساختمان تحقیقات علمی، آزمایشگاه جامع، آزمایشگاه وسایل نقلیه انرژی پاک، آزمایشگاه EMC، کارگاه تولید آزمایشی و استودیو طراحی است.

به گفته میتسوبیشی گک امکانات سخت‌افزاری مرکز جدید تحقیق و توسعه آنها علاوه بر تامین نیاز این کمپانی به آزمایش و اعتبار سنجی مرحله‌ای محصولات داخلی شرکت، می‌تواند آزمایش محصولات دیگر شرکت‌ها را نیز انجام دهد. براساس گزارش گروه گک آخرین نتایح فروش ماهانه نشان می‌دهد که GMMC در هشت ماه نخست سال 2022 تاکنون 23,683 خودرو تولید کرده که این میزان نسبت به ارقام سال گذشته 30,95 درصد کاهش را نشان می‌دهد. میزان فروش این جوینت ونچر ژاپنی چینی نیز 46.81 درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشته و تنها 20,730 دستگاه خودرو به فروش رسانده است.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.