عنوان ایمنی برتر IIHS برای جنسیس G80 برقی
مستحکم و ایمن منتشر شده در ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰
جنسیس G80 الکتریکی

نسخه الکتریکی و 2023 جنسیس G80 با عملکرد خوب خود در آزمایش‌های موسسه IIHS جایزه ایمنی برتر را دریافت کرد.

به گزارش خودروم، مدل 2023 جنسیس G80 عنوان برتر ایمنی IIHS را دریافت کرد. این خودرو اولین مدل الکتریکی شرکت جنسیس است که در کنار شش مدل دیگر از جمله G80 بنزینی، موفق به دریافت جایزه برتر ایمنی IIHS در سال 2022 شده است.

نسخه الکتریکی جنسیس G80 در همه زمینه‌های مرتبط به تصادف از جمله تست برخورد از سمت راننده، برخورد از سمت سرنشین جلو، برخورد کامل جلو، استحکام سقف و تست‌های مرتبط به تیکه‌گاه سر رتبه برتر خوب را دریافت کرد. همچنین این خودرو به دلیل جلوگیری از تصادف با خودروی روبرویی و عابرین پیاده رتبه برتر را دریافت کرد. علاوه بر این چراغ‌های جلوی استاندارد این خودرو رتبه قابل قبول را دریافت کردند.

هر دو مدل بنزینی و الکتریکی G80 دارای مجموعه گسترده‌ای از ویزگی‌های فعال ایمنی مانند سیستم جلوگیری از برخورد با روبرو به همراه تشخیص عابر پیاده، سیستم کمکی حفظ حرکت بین خطوط، هشدار برخورد با نقاط کور و… مجهز هستند. کابین محفظه‌ای است که توسط فولادی با استحکام بالا ساخته شده و در درون آن هست کیسه هوا از جمله ایربگ‌های مرکزی قرار دارند. همه این ویژگی‌ها به کسب رتبه برتر ایمنی توسط G80 کمک کردند.

از سال 2023 همه مدل‌های جنسیس جدید به صورت استاندارد با اشتراک مادام العمر Connected Care عرضه می‌شوند. این ویژگی وسیله نقلیه را سیستم کمک اضطراری، کمک جاده‌ای پیشرفته و اعلان برخورد متصل می‌کند. جنسیس G80 همراه با جنسیس GV60 به عنوان دو خودروی الکتریکی با مدل 2023 واراد بازار امریکا شده است. این خودرو 365 اسب بخار قدرت دارد و باتری 87,2 کیلووات ساعتی آن را می‌توان توسط یک شارژی 800 ولتی DC شارژ کرد.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.