جیلی سهامدار استون مارتین شد
بلند پروازی ادامه دارد! منتشر شده در ۰۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۱
استون مارتین

هلدینگ جیلی به عنوان یکی از بزرگترین خودروسازان چینی، بخشی از سهام کمپانی استون مارتین را خرید و رسماض سهام‌دار خودروساز انگلستانی شد.

به گزارش خودروم، گروه خودروسازی بزرگ چینی ژجیانگ جیلی به طور رسمی 7,60 درصد از سهام شرکت سازنده خودروهای لوکس و سپوراسپرت‌های انگلیسی استون مارتین لاگوندا گلوبال هولدینگ(استون مارتین) را خریداری کرد.

مدیرعامل هلدینگ جیلی، آقای لی دونگ هوی در این رابطه می‌گوید:

ما بسیار خوشحالیم که رسماً یکی از سرمایه‌گذاران استون مارتین شده ایم. هولدینگ جیلی تجربه بسیار بالایی در حمایت از تحول شرکت‌های مختلف دارد و مجموعه‌ای از فناوری‌ها را در زمینه تولید ابرخودروهای الکتریکی را انباشته است. وسایل‌نقلیه متصل و هوشمند به استون مارتین کمک می‌کنند تا در آینده موفقیت‌های بیشتری به دست بیاورد. ما مشتاقانه منتظر همکاری با استون مارتین برای خلق فرصت‌هایی مناسب برای تعامل بیشتر هستیم؛ زیرا این کمپانی استراتژی خود را بر مبنای رشد پایدار و سودآوری بلند مدت قرار داده است.

هولدینگ جیلی سابقه خرید سهام خودروسازان مختلف را دارد و علاوه بر سهیم بودن در سهام ولوو، سرمایه‌گذاری‌هایی در دایملر، پروتون و لوتوس انجام داده است.

در این میان، لوتوس با حمایت جیلی یک شاسی‌بلند تمام الکتریکی با مشخصات فنی ایده‌آل به نام التره را از تاریخ 1 ژوئن 2022 در بازار چین به فروش می‌رساند.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.