افزایش حضور فاو تویوتا در بازار چین با محصولات کراون
همزمان با تاسیس شبکه فروش اختصاصی منتشر شده در ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸
افزایش حضور فاو تویوتا در بازار چین با محصولات کراون

سرمایه‌گذاری مشترک فاو تویوتا بدنبال گسترش سبد محصولات خود با تولید خودروهای برند کراون در چین است.

به گزارش خودروم، سرمایه‌گذاری مشترک چین و ژاپن به نام فاو تویوتا، روز گذشته از خودرویی به نام اسپرت کراس رونمایی کرد. این خودروساز انتظار دارد که با تولید محصولات کراون، سبد محصولات خود در بازار بزرگ چین را غنی‌تر کند.

براساس اعلام این خودروساز، بزودی مدل مزبور در بزرگترین بازار خودروی جهان عرضه خواهد شد. پس از فروش این خودرو در چین، مدل دیگری از سدان‌های کراون وارد بازار چین می‌شود.

به گفته تحلیلگران، انتظار می‌رود که این مدل‌های جدید عملکرد و برتری عالی ژاپنی‌ها در بازار چین را افزایش دهند. فاو تویوتا اکنون دو خودرو با برند کراون و نام‌های Vellfire MPV و Kluger SUV به تولید می‌رسد.

اسپرت کراس ظرفیت حمل پنج سرنشین را دارد. در آن از یک پیشرانه هیبریدی با موتور 2,4 لیتری استفاده شده و حداکثر قدرت آن 341 اسب بخار با گشتاور 551 نیوتن‌متر است.

فاو تویوتا شبکه فروش مستقلی هم برای فروش بهتر محصولات برند کراون تاسیس خواهد کرد. تا پایان سال جاری، نمایشگاه‌های اختصاصی این برند به 15 عدد خواهد رسید و انتظار می‌رود که این تعداد در سال 2025 به 40 عدد برسد.

فاو تویوتا هم اکنون یکی از بزرگترین خودروسازان چین بوده و در 10 ماه گذشته میزان فروش آن به بیش از 700 هزار دستگاه رسیده است.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.