فاو تویوتا 10 میلیون خودرو تولید کرده است!
مشارکت موفق منتشر شده در ۰۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۰
فاو تویوتا

سرمایه گذاری مشترک فاو و تویوتا به کسب موفقیت‌های خود ادامه داده و اکنون 10 میلیونمین وسیله نقلیه تولیدی خود را از خطوط تولید کارخانه جدید خود خارج کرده است.

به گزارش خودروم، شرکت مشترک چینی و ژاپنی فاو تویوتا، روز دوشنبه شاهد خروج 10 میلیونمین خودروی تولیدی خود از خط تولید کارخانه جدید تیانجین بود.

خودروی 10 میلیونمین فاو تویوتا، یک شاسی بلند bZ4X الکتریکی بود که براساس آخرین پلتفرم e-TNGA تویوتا با شعاع حرکتی 615 کیلومتر با یکبار شارژ معرفی شد.

مرکز تولید جدید فاو تویوتا در منطقه جدید بینهای تیانجین قرار دارد. این کارخانه پنجمین مرکز تولید جوینت ونچر مشترک چین و ژاپن برای تولید خودروهای انرژی پاک و اختصاصی است.

این خودروساز گفته است که در این مرکز سدان، شاسی‌بلند و ون‌های چند منظوره تولید کرده و ظرفیت تولید سالانه آن 200 هزار دستگاه خواهد بود.

فاو تویوتا در سال 2003 تاسیس شد و از آن زمان تاکنون مجموعه‌ای ترکیبی از مدل‌ها شامل سدان، شاسی بلند و مینی بوس را معرفی کرده است.

این سرمایه‌گذاری مشترک اکنون یکی از محبوب‌ترین خودروسازان در چین به عنوان بزرگترین بازار خودرو در جهان است. این شرکت علیرغم تمام مشکلات ناشی از همه‌گیری کرونا، تعداد خودروهای تولیدی خود در 10 ماه نخست امسال را نسبت به گذشته نزدیک به 10 درصد افزایش داده است.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.