نرم افزار فولکس واگن اصلاح می شود
با انتقاد مشتریان و خبرنگاران منتشر شده در ۰۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰
نرم افزار فولکس واگن

نرم افزار فولکس واگن و عملکرد آن با انتقاد مشتریان و خبرنگاران مواجه شده و حالا مدیرعامل این شرکت قول اصلاح و حل مشکلات آن را داده است.

به گزارش خودروم، محصولات جدید فولکس واگن مورد انتقاد مشتریان و خبرنگاران حوزه خودرو قرار گرفته‌اند. این اتفاق به دلیل عملکرد بد فنی یا تجربه رانندگی بد با آنها و… نیست؛ بلکه به دلیل عملکرد تاخیری و غیرمنطقی سیستم اطلاعات و سرگرمی است. فولکس تنها برای مدل Golf Mk8 چندین فراخوان را اعلام کرده و حتی تحویل آن در اروپا را به تعویق انداخته است. مشکل به سیستم MIB3 مرتبط است که در اکثر خودروهای جدید این برند از جمله مدل‌های ID مشاهده می‌شود. حالا توماس شافر، مدیرعامل فولکس واگن اعتراف می‌کند که در فرایند طراحی این سیستم اشتباهاتی رخ داده است.

شفر در مصاحبه‌ای با Car Magazine در نمایشگاه خودروی لس آنجلس 2022 گفت که آنها می‌دانند در رابطه با اصلاخات نرم‌افزاری باید چه کاری را انجام دهند. مدیر عامل جدید که در سال جاری عهده‌دار هدایت فولکس واگن شده است؛ می‌گوید که نسخه 3 نرم‌افزار آنها در زمستان 2022 از طریق OTA در دسترس خواهد بود. او می‌گوید که سیستم جدید بسیار سریع‌تر بوده و امکانات بیشتری دارد.

تعمیرات سخت افزاری از جمله از جمله اصلاح لغزنده‌های خازنی بدون روشنایی از سال آینده تا سال 2024 انجام خواهد شد و آنها با نمونه‌های دیگر جایگزین می‌شوند. فرمان‌های مجهز به دکمه‌های لمسی هم حذف می‌شوند و انتظار می‌رود که این روند با فولکس واگن تیگوان جدید که در سال آینده معرفی خواهد شد؛ آغاز شود. به غیر از بروزرسانی نرم‌افزاری و سخت افزاری، شافر می‌گوید که برای بهبود طراحی رابط کاربری فولکس نیز برنامه‌هایی وجود دارد. به همین خاطر آزمایش‌هایی با حضور تصادفی افراد انجام می‌شود. او استفاده از کارمندان خود برای انجام این عمل را متوقف کرده و نظرات آنها را غرض ورزانه دانسته است.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.