چانگان شاسی بلند پروتوتایپ CD701 را معرفی کرد
منتشر شده در ۰۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰
شاسی بلند پروتوتایپ CD701

چانگان از برند جدید ژوگه اینتالیجنس (Zhuge Intelligence) و خودروی مفهومی پروتوتایپ CD701 رونمایی کرد.

به گزارش خودروم، کمپانی چانگان اتومبیل، امروز در جریان برگزاری کنفرانس سالانه اکوسیستم فناوری خود، از تأسیس برند جدید ژوگه اینتالیجنس(Zhuge Intelligence) و تولید شاسی بلند پروتوتایپ CD701 خبر داد. چانگان با بهره‌گیری از برند جدید و نوظهور خود به توسعه سه اصل تجربی آن شامل تعامل ژوگه، رانندگی هوشمند ژوگه و اکوسیستم ژوگه خواهد پرداخت و خودروهای جدیدی را با ویژگی‌های سطح بالا و هوشمند به تولید می‌رساند.

احتمال داده می‌شود که نام برند جدید چانگان برگرفته از ژوگه لیانگ(Zhuge Liang) به عنوان صدراعظم دولت شو هان در طی دوره سه امپراتوری و کامل‌ترین استراتژیست آن دوران باشد.

خودرو مفهومی پروتوتایپ CD701

چانگان در مراسم رونمایی از برند ژوگه اینتالیجنس از یک خودروی مفهومی جدید و پروتوتایپ به نام CD701 هم رونمایی کرد. خودروی مفهومی جدید چانگان جلو پنجرهای بسته دارد و چراغهای روشنایی روز آن به شکل C در دو طرف خودرو قرار گرفتهاند. قوس سقف به سبک خودروهای فستبک بوده و رینگهای گلبرگی و پنج پره‌ای آن نشان دهنده مقاومت کم هوا در برابر این خودرو است. همچنین ما شباهت زیادی ما بین چراغ‌های متصل عقب با طراحی چراغ‌های جلوی خودرویCD701 می‌بینیم.

شاسی بلند پروتوتایپ CD701

کابین طراحی مینیمالیستی دارد و از رنگ‌های روشن در درون آن استفاده شده است. فضای داخلی به نظر محیطی راحت بوده و و ظرافت زیادی در طراحی و چینش اجزاء آن وجود دارد. فرمان شمایلی آینده‌نگرانه دارد و صفحه نمایش اصلی در مرکز داشبورد بوده و با توجه به ابعاد بزرگ خود، سرنشینان CD701 دید مناسبی نسبت به آن دارند.

شاسی بلند پروتوتایپ CD701

به گفته ژو هوارونگ، رئیس چانگان اتومبیل، خودروی پروتوتایپ CD701 اولین محصول این شرکت خواهد بود که برای ساخت آن از پلتفرم فوق دیجیتالی SDA برای تولید خودروهای هوشمند استفاده می‌شود.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.