چانگان CS85 کوپه 2023، بروزرسانی به سبک چینی
منتشر شده در ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۶
چانگان CS85 کوپه 2023

چانگان CS85 کوپه 2023 با تغییرات جزئی در بدنه و کابین و همچنین استفاده از سری NE موتورهای موسوم به نهنگ آبی وارد بازار چین شد.

به گزارش خودروم، خودروساز مطرح و پرفروش چینی چانگان اتومبیل رسماً مدل چانگان CS85 کوپه 2023 را عرضه کرد. این خودروی جدید در 6 نسخه مختلف و با قیمتی بین 17,000 تا 23,500 دلار به فروش می‌رسد. ظاهر و فضای داخلی محصول جدید چانگان تغییر چندانی نسبت به قبل نداشته و مشخصات فنی آن اندکی بهبود یافته است.

طراحی بدنه

از نظر ظاهری باید گفت که جلوپنجره چانگان CS85 کوپه 2023 همچنان دارای طراحی خاص و نامنظمی است. در عین حال شمایل جلوپنجره در بخش میانی، از طرح ماتریس نقطه‌ای برخوردار بوده و اسپرت‌تر به نظر می‌آید. علاوه بر این، لوگوی قرمز رنگ حرف S در جلوپنجره موجود بوده و نشانی از اسپرت بودن نسخه موجود در تصاویر است. لوگوی S و رنگ آن با تزئینات قرمز رنگ قسمت جلو هماهنگی زیادی دارد و مطابق با سایر محصولات سری نهنگ آبی چانگان است.

چانگان CS85 کوپه 2023

در نمای کناری از سبک استاندارد فسبک‌ها استفاده شده و این خوردو به عنوان شاسی‌بلندی کوپه و سایز متوسط در نظر گرفته می‌شود. خط شخصیت خودرو، ساختاری دو بخشی ایجاد کرده و بخشی از آن از گلگیرهای جلو شروع شده و به در عقب می‌رسد. بخش دیگر خط شخصیت کناری از در عقب تا چراغ‌های عقب امتداد یافته است. گلگیرهای جلو و عقب برآمدگی متناسبی دارند و با توجه به استفاده از رینگ‌های 19 اینچی، بیرون زدگی آنها شمایلی عضلانی به CS85 کوپه بخشیده‌ است.

چانگان CS85 کوپه 2023

در عقب چانگان CS85 کوپه 2023 مجموعه‌ای از لامپ‌های LED قرمز در بالای شیشه عقب دیده شده و لامپ‌های هالوژنی و LED اصلی عقب به وسیله نواری نازک و با همراهی تزئینات کرومی به یکدیگر متصل شده و جذابیت بصری بسیار خوبی دارند. سپر عقب به دیفیوزری کوچک مجهز شده و از دو خروجی دو طرفه جفت اگزوز استفاده شده است.

کابین و امکانات

در کابین کنسول وسط طراحی ساده و ظریفی دارد و شاهد ترکیبی از رنگ‌های متضاد قرمز و مشکی، پنل و صفحه کیلومتر تمام LED، فرمان سه پره و… هستیم. صفحه نمایش مرکزی و چیدمان منظم و دقیق دکمه‌های کنترلی کنسول مرکزی حس و حال دوست داشتنی سواری با یک خودروی خوب را افزایش می‌دهند.

چانگان CS85 کوپه 2023

علاوه بر این در چانگان CS85 کوپه 2023 می‌توان از سیستم پیشرفته و هوشمند TINNOVE و قابلیت تعاملی انسان و کامپیوتر استفاده کرد. همچنین از نظر ایمنی این خودرو دارای کروز کنترل تطبیقی یکپارچه، دوربین 360 درجه، سیستم ترمز PAB، سیستم پارک APA4.0 و… است.

مشخصات فنی

از نظر فنی محصول جدید چانگان همچنان از موتور 1,5 و 2 لیتری توربو استفاده می‌کند. با این تفاوت که موتور 1.5 لیتری آن جزء سری NE و جدید نهنگ آبی است. برای اننقال قدرت در نسخه 1,5 لیتری توربو و 2 لیتری توربو به ترتیب از جعبه دنده 7 سرعته دوکلاچه و 8 سرعته اتوماتیک آیسین استفاده می‌شود.

 

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.