تولید خودروهای بی ام و در ویتنام آغاز شد
نظارت از سنگاپور! منتشر شده در ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۰
بی ام و سری 3

بی ام و با مشارکت یک شرکت محلی، تولید خودرو در ویتنام را آغاز کرد و به گستره جغرافیایی نفوذ خود آسیا افزود.

به گزارش خودروم، بی ام و با افزودن یک کارخانه جدید در آسیا، شبکه تولید جهانی محصولات خود را گسترش داد. این خودروساز آلمانی با شروع یک همکاری جدید با شرکت خودروسازی تاکو یا Truong Hai (THACO) مشغول ساخت خودرو در ویتنام شده است. این ششمین کارخانه بی ام و در قاره آسیا پس از مجموعه‌های تولیدی این شرکت در تایلند، مالزی، چین، اندونزی و هند است.

بی ام و پنج سال پیش برای ساخت کارخانه در ویتنام برنامه‌ریزی کرد و در حال حاضر قراداد جدیدی با خودروسازی THACO برای تولید سری 3، سری 5، X3 و X5 امضاء کرده است. با این کارخانه جدید، مجموعه سایت‌های تولیدی بی ام و در سرتاسر جهان به بیش از 30 واحد می‌رسد. این رقم نتها شامل کارخانه‌های مونتاژ خودرو، بلکه شامل کارخانه‌های انتقال انرژی هم می‌شود. بی ام و فرایند استاندارد تولیدی خود را در تمام کارخانه‌های خود اجرا می‌کند تا از ارائه کیفیت همیشگی برای محصولات خود مطمئن باشد.

تولید بی ام و در ویتنام

معاون ارشد بی ام و و مسئول شبکه تولید و زنجیره تامین این شرکت، مایکل نیکولایدس در این رابطه می‌گوید: «این نقطه عطفی بزرگ برای گروه  بی ام و در آسیا و اقیانوسیه است؛ زیرا ما به دنبال تقویت گستره جغرافیایی خود در این منطقه هستیم». با این تصمیم گروه بی ام و یک بار دیگر روی اصل استراتژیک خود برای تولید در بازار تاکید می‌کند. پتانسیل رشد مناسب در بازار ویتنام دیده می‌شود و بی ام و بسیار خوشحال است که گام مهم خود را با همراهی THACO برای تولید داخلی محبوب‌ترین محصولات خود در ویتنام بردارد.

خودروسازی THACO در سال 1997 تاسیس شد و در حال حاضر یکی از پیشگامان و بزرگترین شرکت‌های تولید کننده خودرو در ویتنام است. این شرکت با کیا موتورز در کارخانه اصلی خود همکاری کرده و خودروهای سواری مزدا را از طریق زیر مجموعه خود به نام وینا مزدا به تولید می‌رساند.

گروه بی ام و رسماً از سال 1985 وارد قاره آسیا شد و در حال حاضر دفتری در سنگاپور دارد که روی 14 بازار برای بی ام و و مینی در سراسر آسیای شرقی نظارت می‌کند. این بازرها شامل سنگاپور، ویتنام، فیلیپین، اندونزی، برونئی، بنگلادش، سریلانکا، نپال، تاهیتی، گوام، کالدونیای جدید، لائوس، کامبوج و میانمار می‌شود.

به تازگی بی ام و تولید مدل XM را در کارخانه اسپارتانبورگ خودر در ایالات متحده آمریکا آغاز کرده است. این شاسی بلند از نظر فنی عملکرد بسیار چشمگیری دارد و در کارولینای جنوبی و در کنار سایر مدل‌های شاسی بلند این برند از جمله X5، X6 و X7 مونتاژ می‌شود.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.