بیانکا طراح سابق مرسدس بنز را به خدمت گرفت
قدمی محکم! منتشر شده در ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰
بیانکا GT Opus 1

استارتاپ تازه تاسیس و چینی بیانکا که در زمینه ساخت خودروهای لوکس الکتریکی فعالیت می‌کند؛ طراح سابق و برجسته مرسدس بنز را استخدام کرد.

به گزارش خودروم، بیانکا نامی تجاری و جدید در صنعت خودروسازی چین بوده و توسط سو ویمینگ یکی از شخصیت‌های سابق و موثر کمپانی فولکس واگن به منطور تولید خودروهای لوکس الکتریکی و هوشمند تاسیس شده است. این برند اکنون لوکاس کلمبو را به عنوان طراح اصلی خود معرفی می‌کند.

لوکاس کلمبو 21 سال تجربه در طراحی خودروهای لوکس، قایق‌های تفریحی و جت‌های خصوص دارد. او 14 سال در مرسدس بنز به عنوان مسئول طراحی و مدیریت تیم حضور داشت و طراحی داخلی بسیاری از مدل‌های کلاسیک بنز را رهبری کرده است. لوکاس به عنوان طراح ارشد برند تازه تاسیس بیانکا تلاش می‌کند که به هماره تیم خود، بهترین راه‌ها را برای ادغام فرهگ و ارزش‌های منحصر به فرد چینی در طراحی خودروهای آینده به کار بگیرد.

بیانکا به عنوان یک استارتاپ تازه تاسیس به تازگی وارد میدان رقابت بر سر تولید خودروهای الکتریکی شده و مسیری فراتر از تولید خودروهای معمولی را انتخاب کرده تا مفهوم وسیله نقلیه را باز تعریف کند و تعامل بین خودرو و مردم را بازسازی کند.

اولین مدل از خودروهای بیانکا، محصولی به نام GT Opus 1 بود که نمونه‌ای از شخصیت نسل بعدی خودروهای الکتریکی درجه یک است که توسط تیمی با دهه‌ها تجربه در ساخت خودروهای فوق‌العاده و لوکس طراحی شده است.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.