آریزو 5 GT با موتور 1,5 لیتری توربو دیده شد
شاید در ایران! منتشر شده در ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۰
آریزو 5 GT

وزارت صنعت و فناوری چین تصاویری از نسخه GT سدان آریزو 5 با موتور 1,5 لیتری توربو منتشر کرده و بزودی این خودرو به شکل رسمی عرضه خواهد شد.

به گزارش خودروم، وزارت صنعت و فناوری چین به تازگی تصاویری از آریزو 5 GT با موتور 1,5 لیتری توربو منتشر کرده است. ظاهراً چری فعلاً در حال آزمایش این نسخه بوده و در صورت قبولی این خودرو در تمام پارامترهای آزمایشگاهی چری، بزودی شاهد تولید انبوه آن خواهیم بود. همچنین با توجه به عرضه نسخه‌های دیگری از آریزو 5 در ایران، احتمال مونتاژ و فروش نسخه GT این خودرو در داخل کشور وجود دارد.

آریزو 5 جی تی

از نظر ظاهری باید گفت که این محصول جدید تغییر چندانی نسبت به نسخه قبلی نکرده است. جلوپنجره و ورودی‌های هوای جلو بزرگ و چشمگیر به نظر می‌رسند و لوگوی انحصاری GT نیز در بالای جلوپنجره وجود دارد. در قسمت عقب هم از چهار خروجی اگزوز فیک نظر ما را به خود جلب می‌کند. گرافیک چراغ‌های عقب نیز مشکی رنگ بوده و حس قدرت را به مخاطبین القا می‌کنند. از نظر ابعاد این خودرو در طول، عرض و ارتفاع به ترتیب 4,710، 1,829 و 1,490 میلی‌متر اندازه دارد و فاصله بین دو محور آن 2,670 میلی‌متر است.

از نظر فنی و همان گونه که ابتدای متن بیان شد، در این خودرو از موتور 1,5 لیتری توربو استفاده می‌شود. پیشرانه 154 اسب بخار قدرت دارد و برای انتقال توان به محور جلو از گیربکس 5 سرعته دستی یا CVT استفاده می‌کند. فعلاً اطلاعات بیشتری در رابطه با این خودرو فاش نشده است.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.