مزایای شگفت انگیز خرید فونیکس FX در چین
سنگ تمام چری منتشر شده در ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۰
فونیکس اف ایکس / fownix fx

چری پنج هدیه جالب را به اولین خریداران اومودا 5 یا فونیکس FX در کشور چین اهداء می‌کند.

به گزارش خودروم، چند روز پیش خودروی فونیکس FX یا چری اومودا 5 در پیست اتومبیلرانی آزادی مورد بررسی تعدادی از خبرنگاران خودرویی قرار گرفت و این یعنی ما بزودی شاهد عرضه این محصول خاص و بروز چینی در بازار ایران خواهیم بود.

خودروم قصد پیش داوری در رابطه با قیمت تمام شده این محصول برای مصرف کننده نهایی را ندارد و از ذکر ارقام احتمالی در رابطه با قیمت تمام شده آن و مقایسه این ارقام با ارزش خودروی مزبور در بازار چین خودداری می‌کند. چون همه چیز میان بازار چین و ایران و شرایط اقتصادی حاکم بر دو کشور متفاوت بوده و علاوه بر قیمت تمام شده ارزی، باید چیزهایی مانند هزینه گمرک، ترخیص، حمل و نقل و… مرتبط به قطعات فونیکس FX را در نظر گرفت.

اما حقیقاً ما نمی‌توانیم شما را از مزایای شگفت انگیز خرید فونیکس FX در چین بی‌خبر بگذاریم. چری به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان خودروهای چینی جهان، بسته‌ای ترکیبی و جالب را به عنوان هدیه و البته به مدت بسیار محدودی، به تمام خریداران فونیکس FX اهداء می‌کند.

هدیه اول این شرکت معافیت 100 درصدی مالیاتی کسانی است که این خودرو را خریداری می‌کنند. چری در قدم دوم هزینه نگهداری این خودرو را با گرفتن مبلغ 6,880 یوان، به شکل مادام‌العمر و رایگان برعهده می‌گیرد. هدیه سوم چری شامل یک کوپن 500 یوانی برای خرید از دو فروشگاه اینترنتی مطرح چینی است. چری اینترنت رایگان مادام‌العمر برای مالک اول و همچنین امکان استفاده رایگان و 3 ساله از سیستم سرگرمی اینترنتی فونیکس FX را فراهم کرده است. این شرکت چینی به عنوان هدیه آخر، موتور را به شکل مادام‌العمر برای مالک اول گارانتی کرده و ضمانت می‌کند که تمام قطعات اصلی پیشرانه را رایگان تعویض خواهد کرد!

در چین این خودرو با دو پیشرانه 1,5 و 1,6 لیتری توربوشارژ عرضه می‌شود که برند فونیکس پیشرانه 1,6 لیتری توربو با قدرت 197 اسب بخار و متصل به جعبه‌دنده 7 سرعته دو کلاچه را برای حضور در بازار ایران انتخاب کرده است. این خودرو با ابعاد 4400، 1,830 و 1,485 میلی‌متر و فاصله محوری 2,630 میلی‌متری بزودی وارد بازار ایران خواهد شد. باید دید که آیا مدیران خودرو و برند فونیکس برای فروش بیشتر حاضر به ریسک و اهداء هدیه‌هایی مشابه به خریداران فونیکس FX هستند یا نه؟

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.