تمام محصولات کیا و هیوندای در اروپا به TomTom مجهز می‌شوند
منتشر شده در ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰
مکان یاب تام تام در خودروهای هیوندای و کیا

گروه هیوندای موتور(HMG) تمام محصولات برندهای هیوندای، کیا و جنسیس را به نقشه و مکان‌یاب هوشمند تام تام (TomTom) مجهز می‌کند.

به گزارش خودروم، گروه هیوندای موتور روابط خود با تام تام (TomTom) در اروپا را بیشتر کرده و تمام محصولات هیوندای و کیا در قاره سبز، از نقشه‌ها و داده‌های ترافیکی تهیه شده توسط تام تام استفاده کرده و در کنار جنسیس قرار می‌گیرند. لازم به یادآوری است که جنسیس اولین برندی بود که پس از همکاری TomTom و گروه هیوندای، تمام محصولات آن در تابستان سال گذشته به نرم‌افزار TomTom در قاره اروپا مجهز شدند.

معاونت مدیر و رئیس گروه توسعه اطلاعات و سرگرمی هیوندای موتور در این رابطه می‌گوید:

«ما از اینکه همه رانندگان محصولات هیوندای و کیا در اروپا از راحتی و ایمنی ارائه شده توسط بهترین فناوری مکان‌یابی TomTom در سطحی بالا برخورد هستند؛ هیجان‌زده هستیم. شرکت TomTom شریکی است که ما به آن اطمینان داریم و نقشه‌های بسیار دقیق آن به کمک فناوری‌های رانندگی هوشمند، موجب بهبود عملکرد خودروها شده و اطلاعات ترافیکی دقیق آن به ما کمک می‌کند که سیستم ناوبری و ETA را بهینه کنیم.»

طبق گزارش‌های منتشر شده، سال آینده میلیون‌ها خودروی هیوندای، کیا و جنسیس به صورت استاندارد از فناوری تام تام (TomTom) استفاده خواهند کرد. با نقشه‌های پیشرفته یادشده و فناوری ترافیکی متصل به آن، خودروسازان می‌توانند سیستم‌های پیشرفته کمک راننده را برای پیش‌بینی بهتر شرایط جاده‌ای بکارگیرند و میزان استفاده از فناوری‌های خودکار افزایش پیدا خواهد کرد. تام تام ادعا می‌کند که نقشه ADAS آن اطاعات جاده‌ای با کیفیت بالا شامل شیب، خطوط، انحنا و محدویت‌های سرعت در جاده را ارائه داده و باید به بهبود ایمنی، راحتی و کارایی خودروها کمک کند.

اطلاعات نقشه TomTom محتوای دقیقی در مورد همه محدویت‌های سرعت در سراسر اروپا ارائه داده و با دستیار سرعت هوشمند خودرو منطبق می‌شود. برخورداری از ویژگی یادشده از جولای 2022 لازم و اجباری است.

در ماه ژوئن، گزارشی منتشر شد که به موجب آن هیوندای، کیا و جنسیس خودروهای بیشتری در اروپا به فروش می‌رسانند. خودروهای جدید شامل سری N بوده و همگی آنها برای عرضه در بازارهای جهانی توسعه یافته و آزمایش شده‌اند. برای افزایش میزان توسعه محصولات و آزمایش‌های مرتبط، هیوندای مرکز تحقیقات خود در نوربرگ‌رینگ را تا دو برابر گسترش می‌دهد.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.