شاسی بلند Aehra با درهای گالووینگ معرفی شد
نبوغ ایتالیایی منتشر شده در ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰
شاسی بلند aehra

شاسی بلند الکتریکی Aehra SUV توسط یک برند تازه تاسیس ایتالیایی معرفی شد.

به گزارش خودروم، بخش خودروهای شاسی‌ بلند در حال حاضر بسیار شلوغ و پر از رقبای گوناگون است. حالا شرکتی تازه کار و ایتالیایی با خودروهای الکتریکی برند Aehra می‌خواهد همراه این بخش بازار شده و پیشتاز همه خودروهای مشابه باشد. در حال حاضر این خودروی جدید Aehra SUV  نام دارد. این خودرو اولین شاسی‌ بلندی نیست که درب‌های گالووینگ دارد؛ بلکه اولین خودرویی است که درهای آن گالووینگی پروانه‌ای هستند.

برند Aehra درب‌های مزبور را elytra می‌نامد. نام این درها هر چه که هست؛ شاهد دو در در جلو و دو در در عقب هستیم که به سادگی بالا خواهند رفت. درها بدون شک مهم‌ترین ویژگی این شاسی‌ بلند الکتریکی جدید هستند؛ اگر چه آینه‌های بسیار نازک و برآمدگی‌های کوتاه جلو و عقب نیز نظرها را به خود جلب می‌کنند.

شاسی بلند aehra در گالووینگ

آینه‌ها با الهام از موتورسیکلت‌های مسابقه‌ای ساخته شده‌اند و شیشه‌های جلوی شیب‌دار نیز با سقف ترکیب شده و قوس این سمت نیز بلافاصله به سمت عقب حرکت می‌کند. فاصله بین دو محور 2,997 میلی‌متر بوده و براساس گفته فیلیپو پرینی، مدیر ارشد طراحی Aehra از رویکردی شجاعانه استفاده شده است. او قبلاً یکی از طراحان اصلی لامبورگینی بود و قطعاً طراحی‌های جذابی ارائه کرده است.

شاسی بلند aehra

البته شمایل ملایم این خودرو به همان اندازه که مربوط به آیرودینامیک می‌شود؛ به مباحث آیرودینامیکی هم ارتباط دارد. عدد ضریب درگ شاسی‌ بلند Aehra هنوز منتشر نشده؛ اما با توجه به قدرت و بُرد پیمایشی قابل توجه ان که متاسفانه هنوز اعلام نشده، قطعاً این خودرو اجزای فعالی برای بهینه‌سازی عبور هوا در جلو و عقب دارد و کارایی و ایمنی بیشتر ارائه خواهد کرد. شرکت Aehra از مواد کامپوزیتی برای ساخت قطعات بدنه استفاده کرده است.

شاسی بلند aehra

هازیم نادا، موسس و مدیرعامل شرکت Aehra می‌گوید که شاسی‌ بلند آنها نشان دهنده ترکیبی از مواد پیشرفته و پایدار، فناوری فوق پیشرفته خودروهای الکتریکی، فناوری‌های تولید هوشمند و طراحی کاملاً ایتالیایی است و این یک لحظه تاریخی مهم برای شرکت آنها است.

طراحی بیرونی شاسی‌ بلند Aehra در میلان و دفتر مرکزی این شرکت انجام شده است. برند مزبور برنامه‌هایی بری معرفی یک سدان الکتریکی تا فوریه 2023 دارد. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود؛ شاسی‌بلند و سدان این شرکت در سال 2025 به دست مشتریان خواهد رسید.

Aehra چیست؟

یک خودروساز ایتالیایی تازه تاسیس که دفتر مرکزی ان در میلان قرار دارد و تا سال 2025 نخستین محصولات خود را عرضه خواهد کرد.

شاسی‌بلند Aehra چیست؟

این خودرو توسط طراحان سابق خودروسازانی مانند لامبورگینی طراحی شده و کاملاً الکتریکی است. متاسفانه مشخصات ان تاکنون اعلام نشده و به گفته مقامات شرکت Aehra ضریب درگ بسیار خوبی دارد.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.