بی ام و M2 با قطعات پرفورمنس M در نمایشگاه اسن
اسپرت تر منتشر شده در ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۰
بی ام و M2 با قطعات پرفورمنس M در نمایشگاه اسن

کمپانی بی ام و امسال در نمایشگاه اسن (Essen) آلمان مدل M2 جدید را با قطعات پرفورمنس سری M نمایش خواهد داد.

به گزارش خودروم، اکنون M2 جدید در دسترس بوده و خریداران بعد از تحویل، امکان ارتقاء آن را دارند. به همین منظور شرکت بی ام و با قطعات پرفورمنس سری M برای اولین بار در نمایشگاه اسن (Essen) آلمان حاضر شده و کوپه جدید خود را با قطعات پرفورمنس به نمایش گذاشته است.

در قسمت بیرونی، بی ام و M2 با پلاستیک‌های تقویت شده با فیبر کربن در دسترس است. بروزرسانی‌های مرتبط به سپرهای جلو و کناره‌های آنها تاثیر بسیار مثبتی در آیرودینامیک این خودرو دارند. سایر موارد قابل ذکر نیز شامل یک اسپویلر و دیفیوزر عقب است. همچنین از اگزوزی تیتانیومی استفاده شده که منجر به کاهش وزن 8 کیلوگرمی بی ام و M2 می‌شود.

بی ام و M2 با قطعات پرفورمنس M در نمایشگاه اسن

در داخل کابین بی ام و M2 از پوشش کربن و پارچه آلکانتارا در بخش‌های مختلف استفاده شده است. در کابین یک صفحه نمایش خمیده‌ ساخته شده توسط بی ام و با آیکون‌ها، عملکردهای کنترلی وپیکربندی خاص سری M وجود دارد و تنظیمات آن به راننده اجازه می‌دهد که تجربه یک رانندگی خاص و دلخواه را داشته باشد.

بی ام و M2 با قطعات پرفورمنس M در نمایشگاه اسن

بی ام و M2 در ماه اکتبر معرفی شد. زیر کاپوت آن موتوری 3 لیتری توئین توربو S58 شش سیلندر با قدرت 453 اسب بخار و گشتاور 550 نیوتن متر وجود دارد. در آمریکا این خودرو با گیربکس شش سرعته دستی و به شکل استاندارد ارائه می‌شود. اما امکان سفارش این خودرو با جعبه دنده هشت سرعته اتوماتیک هم وجود دارد.

بی ام و M2 با قطعات پرفورمنس M در نمایشگاه اسن

شتبا صفر تا 100 در نسخه دنده دستی فقط 4,1 ثاینه بوده و این رقم در نمونه اتوماتیک به 3,9 ثانیه رسیده است. حداکثر سرعت 250 کیلومتر در ساعت است؛ اما استفاده از قطعات مزبور و حالت‌های رانندگی اختصاصی، سرعت آن را به 284 کیلومتر در ساعت نیز می‌رساند.

بی ام و M2 مدل 2023 در آوریل سال آینده در بازار آمریکا و با قیمت 63,194 دلار به فروش می‌رسد. اگر قطعات پرفورمنس سری M را سفارش دهید؛ قیمت این خودرو به بیش از 77 هزار دلار خواهد رسید. نمایشگاه اسن (Essen) از 3 دسمامبر 2022 برگزار می‌شود. بی ام و فقط کیت پرفورمنس سری M را به این نمایشگاه نبرده؛ بلکه با M3 واگن تور، M240i و i4 M50 الکتریکی نیز در این رویداد حاضر شده است.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.