کامیون ایویکو S-WAY با نامیکران به ایران می آیند
به همراه ون دیلی ایویکو منتشر شده در ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۰
ایویکو اس وی در ایران

نامیکران با برند نامیک در ششمین نمایشگاه صنعت حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته با محصولات تجاری ایویکو حضور یافت.

به گزارش خودروم، شرکت نامیکران با برند نامیک به عنوان تولیدکننده کامیون‌ها و ون‌های ایویکو در ششمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته حضور یافت و بزودی فعالیت عملیاتی خود را آغاز می‌کند. نامیکران در رویداد مزبور کامیون S-WAY سری 430 را به همراه ون ایویکو دیلی در انواع مینی بوس، ون باری یخچالدار و آمبولانس به نمایش گذاشته است.

ایویکو اس وی در ایران

سری S-WAY کشنده‌های ایویکو جزء جدیدترین محصولات تجاری این برند ایتالیایی هستند و در نسخه‌های مختلفی با کاربری‌های گوناگون و مجهز به پیشرانه 8.7 یا 12.9 لیتری توربو دیزل با قدرت 360، 560، 570، 470 و 480 اسب بخار و گشتاور 1,650، 2,500 و 2,200 نیوتن متر عرضه می‌شوند. همچنین استفاده از جعبه دنده 12 سرعته ZF در بهترین نسخه این کشنده را باید جزء نقاط عطف آن نامید.

ایویکو اس وی در ایران

ون دیلی هم دارای سه نسخه است. نسخه اول از موتور 2,3 لیتری یورو 5 با قدرت 126 اسب بخار و گشتاور 320 نیوتن متر بهبره برده و از گیربکس HI-MATIC ایویکو برای انتقال قدرت استفاده می‌کند. نسخه 3 لیتری FIC نیز با استاندارد یورو 4 و 5 به تولید رسیده و موتور آن 140 یا 170 اسب بخار قدرت دارد و گشتاور آن نیز 350 یا 430 نیوتن متر است. در این نسخه هم از گیربکس های ماتیک ایویکو استفاده می‌شود. نسخه سوم نیز با استاندارد یورو 6 تولید شده و موتوری 136 اسب بخاری با گشتاور 350 نیوتن متر دارد. گیربکس این خودرو را می‌توان به شکل دستی یا اتوماتیک سفارش داد.

آمبولانس نامیکران

هنوز به درستی زمان عرضه، چگونگی تولید و سرویس دهی شرکت نامیکران با برند نامیک به عنوان زیر مجموعه شرکت آورین صنعت راد مشخص نیست. اما حضور این برند تازه نفس در نمایشگاه حمصل و نقل نشان می‌دهد که این شرکت برنامه‌های زیادی برای حضور پر قدرت در بازار ایران دارد و با انتخاب ایویکو به عنوان شریک تجاری، گامی مهم در رابطه با جلب نظر متقاضیان خودروهای تجاری برداشته است.

2 دیدگاه

  1. میرشجاع گفت:

    سلام مراقب باشید برند ایویکو با ادغام موتور چینی بی کیفیت سرتان کلاه نرود

  2. خسرو گفت:

    فک نکنم راستشو بگید تا ماشینای چینی اشخال نصف نصف برای تاجران ایرانی سود داره اویکو وارد نمی‌کنند

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.