عرضه کشنده امپاور و CA4180 تک محور در بورس کالا
منتشر شده در ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹
کشنده امپاور بهمن دیزل

بر اساس اعلام شرکت بهمن دیزل و سیبا موتور فروش کشنده‌های امپاور و FAW تک محور CA4180 در روز چهارشنبه 30 شهریور شروع می‌شود

به گزارش خودروم، بر اساس اعلام شرکت بهمن دیزل و سیبا موتور فروش کشنده‌های امپاور و FAW تک محور CA4180 در روز چهارشنبه 30 شهریور شروع می‌شود و ثبت نام تا پایان همان روز برای مشتریان از طریق سایت بورس کالا انجام خواهد شد.

امپاور با قیمت 30 میلیارد و630 میلیون و 911 هزار و 917 ریال و FAW  تک محور CA4180 با قیمت 23 میلیارد و 699 میلیون و 279 هزار و 75 ریال به فروش می رسند. موعد تحویل خودروهای عرضه شده نیز 30 آبان ماه اعلام شده است.

مشتریان می توانند در تاریخ 30 شهریور ماه با مراجعه به سایت بورس کالا  برای خرید اقدام کنند. البته هر کد ملی مجاز به ثبت سفارش و خرید تنها یک دستگاه خودرو است. صدور سند و شماره‌گذاری خودرو نیز تنها برای خریدار اصلی صورت خواهد گرفت.

خریدار با توجه به قیمت نهایی فروش ملزم به پرداخت ۹ درصد مالیات بر ارزش‌افزوده و همین‌طور پرداخت مالیات و عوارض شماره‌گذاری، هوشمندسازی کارت خودرو، خدمات پست، پلاک و هزینه شخص ثالث است. باید دید که از کشنده امپاور و CA4180 در بورس کالا تا چه حد استقبال خواهد شد.

دسته بندی ها: تازه ها
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.