شرایط فروش اقساطی آریزو 6 پرو – مرداد 1401
منتشر شده در ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۲
مدیران خودرو

مدیران خودرو فروش اقساطی 9 محصول خود را در دستور کار قرارداده و در این میان خودروی جدید آریزو 6 پرو هم به شکل اقساطی عرضه می شود.

به گزارش خودروم، مدیران خودرو فروش اقساطی 9 محصول خود را در دستور کار قرارداده و در این میان خودروی جدید آریزو 6 پرو هم به شکل اقساطی عرضه می شود و مشتریان می‌توانند این خودروی 1 میلیارد و 60 میلیون تومانی را به شکل اقساطی خریداری کنند.

آریزو 6 پرو به عنوان جدیدترین محصول مدیران خودرو با برند فونیکس از یک موتور ۱,۵ لیتری توربو با خروجی ۱۴۷ اسب بخار قدرت و ۲۲۰ نیوتن متر گشتاور بهره می‌برد که این بازده خروجی از طریق یک گیربکس CVT با قابلیت تغییر ضریب در ۹ سرعت به صورت دستی به چرخ های جلو این خودرو منتقل می شود.

در نمای جلو، چراغ‌ها ، جلو پنجره و سپر  جدید جلوه ای جذاب به آن بخشیده و جلوپنجره بزرگ آن شباهت زیادی به جلو پنجره هیوندای النترا نیز دارد که رقیب این خودرو نیز به حساب می‌آید. در نمای جانبی تغییری در این خودرو بوجود نیامده اما در بخش عقب، چراغ ها، سپر و درب جدید صندوق بار با طراحی جدید و زمینه تیره چراغ‌ها دوست داشتنی هستند و به نوعی به برخی محصولات تویوتا و لکسس نزدیک است.

‌در نمای داخلی نمایشگرهای پشت فرمان جایشان را به یک مجموعه دیجیتال 10,25 اینچی داده اند که فارسی سازی نیز شده و در بخش میانی کنسول، نمایشگر 9 اینچی مدل قبلی جای خود را به نمایشگر 10,25 اینچی جدید داده است. کمی پایینتر از این نمایشگر، سیستم تمام لمسی تنظیم سیستم تهویه مطبوع با کلید های فیزیکی با طراحی جدید جایگزین شده که طراحی معقول و بهتری از نسخه قبل دارد و کنسول میانی نیز به سبک دیگر محصولات فونیکس اهرم تعویض دنده دیجیتال، کلید اتوهلد و ترمز پارک برقی  و جایگاه شارژ وایرلس موبایل و موس تظیمات سیستم مولتی مدیا را در اختیار شما قرار می دهد.

شرایط فروش اقساطی آریزو 6 پرو

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.