شرایط عرضه فیدلیتی تیپ 2 در بورس کالا (دی 1401)
منتشر شده در ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰
فیدلیتی با گیربکس جدید

بهمن موتور در تاریخ 21 دی ماه 1401 خودروی فیدلیتی 7 نفره را به تعداد 750 دستگاه در بورس کالا و با قیمت پایه 772 میلیون تومان به فروش می‌رساند.

بهمن موتور قرار است 750 دستگاه خودرو فیدلیتی 7 نفره خود را در بورس کالا چهارشنبه هفته آینده 21 دی عرضه کند. خریداران باید 50 درصد از مبلغ پایه یعنی 386 میلیون تومان را به عنوان پیش پرداخت در حساب وکالتی خود موجود داشته باشند.

براساس اطلاعیه عرضه این خودرو، هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت سفارش روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و صرفا برای یک دستگاه خودرو و به شرط عدم خرید خودروی سواری از بهمن موتور و سایر خودروسازان از ابتدای سال 1398 است. صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود.

خریداران باید جهت تکمیل مراحل خرید، همزمان با تسویه اصل مبلغ معامله در بورس کالا و در مدت زمان مقرر تعیین شده در اطلاعیه عرضه تکمیلی و حداکثر طی 7 روز تقویمی با مراجعه به پورتال فروش بهمن موتور نسبت به ایجاد و تکمیل پروفایل خود اقدام و از این طریق نسبت به پرداخت هزینه های جانبی و انتخاب عاملیت مورد نظر خود اقدام کنند.

شرایط عرضه فیدلیتی تیپ 2 در بورس کالا (دی 1401)

هزینه های جانبی شامل 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده برمبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه ها جمعاً به مبلغ 173 میلیون و 919 هزار و 27 ریال است (شامل 133 میلیون ریال بابت مالیات و عوارض شماره گذاری، 435 هزار ریال بابت هوشمندسازی کارت خودرو، 500 هزار ریال بابت هزینه خدمات پست، 2 میلیون و 800 هزار ریال تولید پلاک و شماره گذاری، 37 میلیون و 184 هزار و 27 ریال بیمه شخص ثالث) می شود. همچنین انتخاب رینگ بر اساس موجودی محصول از سوی شرکت بوده و امکان تغییر رینگ وجود ندارد.

پیشرانه فیدلیتی پرایم جدید مانند گذشته از نوع 1,5 لیتری توربوشارژر 156 اسب بخار با گشتاور 230نیوتن متر است. فیدلیتی پرایم جدید به جعبه دنده 6 سرعته دو کلاچه مرطوب (W-DCT) مجهز است و دسته دنده الکتریکی دارد. همچنین سیستم تهویه، تعلیق، پایداری و قوای محرکه آن ارتقا پیدا کرده است. این خودرو به امکاناتی مانند سقف پانوراما، سنسور نور، فرمان کمکی برقی، کروز کنترل، تهویه الکتریکی دستی، صندلی های جلوی برقی و… از دیگر امکانات این خودرو هستند.

دسته بندی ها: شرایط فروش
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.