جزئیات پرداخت وام نوسازی خودرو به رانندگان تاکسی
منتشر شده در ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۷

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: براساس امضای تفاهم‌نامه بین شهرداری تهران و این صندوق، مقرر شد بیش از ۲۴۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت به تاکسیرانان پایتخت پرداخت شود.

به گزارش خودروم و به نقل از ایرنا،  نعمت‌اله رضایی در مراسم امضای تفاهم‌نامه این صندوق با شهرداری تهران اظهار داشت: این تسهیلات ارزان قیمت برای خرید خودرو ون جهت استفاده تاکسیرانان است، به همین منظور مدت بازپرداخت اقساط این تسهیلات نیز ۶۰ ماهه خواهد بود. رضایی خاطرنشان کرد: متقاضیان از طریق سازمان تاکسیرانی شهر تهران به صندوق کارآفرینی امید معرفی می‌شوند و فرآیند تکمیل پرونده و پرداخت تسهیلات آنها نیز انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: پیش از این نیز سابقه حمایت صندوق کارآفرینی امید از تاکسیرانی شهر تهران را شاهد بودیم که برای نوسازی ۱۰ هزار تاکسی شهر تهران برنامه‌ریزی و اقدامات اساسی انجام شد.مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید تصریح کرد: امیدواریم در راستای امضای این تفاهم‌نامه شاهد ارتقای کیفیت حمل و نقل همگانی و سهولت خدمت‌رسانی به شهروندان خوب تهرانی باشیم.

به گزارش ایرنا، این تفاهم‌نامه با هدف توسعه و بهبود ناوگان تاکسیرانی، میان صندوق کارآفرینی امید و شهرداری تهران و با حضور نعمت‌اله رضایی و مجتبی شفیعی معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران منعقد شد.

منبع: ایرنا

دسته بندی ها: تازه ها
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.