جزئیات محدودیت‌ های ترافیکی آخر هفته در جاده‌ ها
چالوس و هزار یک طرفه می‌شوند منتشر شده در ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۵

بر اساس جدیدترین اطلاعیه مرکز مدیریت راه‌های کشور در روزهای تعطیل پیش رو محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های کشور به ویژه محورهای مواصلاتی پرتردد اجرا خواهد شد که می‌توان به یکطرفه شدن محورهای چالوس و هراز و آزادراه تهران-شمال اشاره کرد.

به گزارش خودروم و به نقل از ایسنا، جدیدترین محدودیت‌های ترافیکی اعلام شده از سوی مرکز مدیریت راه‌های کشور نشان می‌دهد که تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه ۱۶ تا ۱۸ تیر ماه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ همان روز از کرج و آزادراه تهران-شمال به سمت  مرزن آباد به صورت یکطرفه خواهد بود.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۹ و ۲۰ تیر ماه از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یکطرفه خواهد بود.

در محور هراز نیز این محدودیت‌های ترافیکی اجرا خواهد شد که بر اساس این اطلاعیه صادر شده، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا  ۲۴ روز یکشنبه ۱۹ تیر ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یکطرفه خواهد بود.

البته در تبصره همین اطلاعیه آمده است که درصورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه، به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت‌های مقطعی از سمت جنوب به شمال و بالعکس در محورهای چالوس و هراز اعمال می‌شود.

البته تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس در محور کندوان و تردد کلیه تریلرها در محور هراز به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی ممنوع است.

برای تردد انواع موتور سیکلت نیز محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۱۲ امروز چهارشنبه ( ۱۵تیر ماه) در نظر گرفته شده و در این اطلاعیه مرکز مدیریت راه‌های کشور آمده است: تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه تا ساعت شش صبح دوشنبه هفته آینده ۲۰ تیر ماه از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع خواهد بود البته تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع است.

منبع: ایسنا

دسته بندی ها: تازه ها
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.