جزئیات سومین عرضه وانت کارا در بورس کالا
منتشر شده در ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰
وانت کارا

شرکت بهمن موتور برای سومین بار وانت کارا را در حالی در بورس کالا در روز دوم آبان عرضه می‌کند که در نوبت سوم عرضه وانت کارا، قرار است ۱۱۵ دستگاه خودرو با تحویل ۲۷ آذر روی تابلو عرضه رود.

به گزارش خودروم و به نقل از تسنیم، بر اساس اطلاعیه عرضه بازار فیزیکی بورس کالای ایران، 115 دستگاه وانت کارا شامل 50 دستگاه وانت کارا تک کابین و 65 دستگاه وانت کارا دو کابین متعلق به بهمن موتور، در تالار اختصاصی خودرو روز دوم آبان‌ماه عرضه می‌شود.

این محصول که قرار است 27 آذر به مشتریان تحویل داده شود، با قیمت پایه 291 میلیون و 300 هزار تومان روی تابلوی عرضه می‌رود.

بر اساس این گزارش، در مشخصات عرضه این خودروها آمده است:

صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود. رنگ خودروها نیز سفید بوده و خریداران جهت تحویل خودرو باید یکی از نمایندگی های بهمن موتور را طبق لیست پیوست انتخاب کنند. خریداران ملزم به واریز وجه هزینه‌های ذیل همزمان با تسویه اصل مبلغ به شماره حساب اعلامی هستند که شامل هزینه 9 درصد ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه‌هاست.

هزینه‌های جانبی در کارا تک کابین که جمعا به مبلغ 74 میلیون و 200 هزار و 281 ریال است، شامل هزینه مالیات و عوارض شماره گذاری به مبلغ 34 میلیون و 200 هزار ریال، هزینه هوشمندسازی کارت خودرو به مبلغ 435 هزار ریال، هزینه خدمات پست به مبلغ 500 هزار ریال، هزینه تولید پلاک و شماره گذاری به مبلغ 2 میلیون و 800 هزار ریال، هزینه بیمه شخص ثالث به مبلغ 36 میلیون و 265 هزار و 281 ریال بوده و در کارا دوکابین که جمعا به مبلغ 87 میلیون و 600 هزار و 281 ریال است شامل هزینه مالیات و عوارض شماره گذاری به مبلغ 47 میلیون و 600 هزار ریال، هزینه هوشمند سازی کارت خودرو به مبلغ 435 هزار ریال، هزینه خدمات پست به مبلغ 500 هزار ریال، هزینه تولید پلاک و شماره گذاری به مبلغ 2 میلیون و 800 هزار ریال، هزینه بیمه شخص ثالث به مبلغ 36 میلیون و 265 هزار و 281ریال می‌شود.

همه هزینه‌های فوق صرفا باید توسط شخص خریدار و از حساب بانکی شخص خریدار به حساب بهمن موتور واریز شود. این گزارش می‌افزاید: از ابتدای عرضه وانت کارا در بورس کالا در مجموع 282 دستگاه از این خودرو در بورس کالا مورد معامله قرار گرفته است.

منبع: تسنیم

دسته بندی ها: تازه ها
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.