تحویل 10 هزار خودرو به جانبازان در سال 1401
منتشر شده در ۱۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۵
تولید خودرو - خط تولید تارا

سخنگوی وزارت صمت از تحویل 10 هزار خودرو با 5 مدل مختلف به جانبازان کشور خبر داد.

به گزارش خودروم و به نقل از تسنیم، سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: وزارت صمت، براساس تکلیف قانونی بودجه 1401، آماده تحویل 10 هزار خودرو به جانبازان با معرفی بنیاد شهید و امور ایثارگران است.

امید قالیباف افزود: به این منظور خودرو‌های تارا اتوماتیک، دناپلاس توربو اتوماتیک، کوئیک اتوماتیک، پژو 207 اتوماتیک و شاهین دنده‌ای به بنیاد شهید معرفی شده است و هر زمان فهرست اسامی واجدان شرایط طبق ضوابط مندرج در بند (ی) تبصره 7 قانون بودجه 1401 از سوی این بنیاد به وزارت صمت اعلام شود و تسهیلات بانکی نیز تخصیص یابد، خودرو به متقاضیان داده خواهد شد.

سخنگوی وزارت صمت ادامه داد: انتخاب مدل خودرو‌های یاد شده با توجه به استفاده راحت‌تر جانبازان انجام شده است.

قالیباف گفت: به محض دریافت فهرست 10 هزار نفری از سوی بنیاد شهید، وزارت صنعت، معدن و تجارت به تکلیف قانونی خود عمل خواهد کرد.

خودروهای قابل عرضه

خودرو‌های تارا اتوماتیک، دناپلاس توربو اتوماتیک، کوئیک اتوماتیک، پژو 207 اتوماتیک و شاهین دنده‌ای به بنیاد شهید معرفی شده است.

فهرست اسامی

هر زمان فهرست اسامی واجدان شرایط طبق ضوابط مندرج در بند (ی) تبصره 7 قانون بودجه 1401 از سوی این بنیاد به وزارت صمت اعلام شود و تسهیلات بانکی نیز تخصیص یابد، خودرو به متقاضیان داده خواهد شد.

منبع: تسنیم

دسته بندی ها: تازه ها
برچسب ها:

1 دیدگاه

  1. سید مهدی گفت:

    من جانباز بازنشسته معلم دهه ۴۰ هستم ولی متاسفانه تا کنون هر وقت به بنیاد شهید مراجعه کردیم می‌گویند شامل شما نمیشه. واگذار میکنم به خدا. عدالت ندارند

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.